Kategorie

Podkłady do twarzy

Podkłady o rozświetlającym działaniu cieszą się coraz większą popularnością. Takie wykończenie sprawia, że skóra prezentuje się świeżo i promiennie. Kosmetyk zapewniający cerze zdrowy blask doskonale sprawdzi się w przypadku suchej cery, ale znajdzie też zastosowanie u osób z cerą mieszaną. W Drogerii Pigment znajdziesz rozświetlające podkłady do makijażu, które zawierają specjalne pigmenty odbijające światło. Podkład ma przede wszystkim za zadanie wyrównać koloryt skóry, jednak może mieć też pielęgnacyjne działanie, na przykład jeśli zawiera witaminę C, która chroni cerę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

188 produktów

Matujące podkłady pod makijaż – dla kogo się sprawdzą?

Dla cer, które się przetłuszczają, lepszym rozwiązaniem będzie matujący podkład do makijażu. Taki produkt może zapewniać doskonałe krycie niedoskonałości oraz wykazywać działanie wygładzające. Matujący podkład nie musi tworzyć efektu maski czy wysuszać skóry. W naszym asortymencie znajdziesz kosmetyki, które dają matowy efekt, a jednocześnie sprawiają, że skóra wygląda zdrowo. Matujący podkład pod makijaż również może działać pielęgnująco. To możliwe na przykład dzięki zawartości olejku. Potrzebujesz kosmetyku, który zapewni matowy efekt na długo? Zdecyduj się na produkt z formułą odporną na wysokie temperatury oraz pot. Taki produkt sprawdzi się doskonale przede wszystkim latem.

Podkłady do makijażu – czy warto wybrać produkty z SPF?

Podkłady do makijażu mogą pełnić kilka funkcji – kryją niedoskonałości, wyrównują koloryt, a czasem również pielęgnują cerę. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które mają jeszcze jedno zadanie, a jest nim ochrona skóry przed działaniem promieni słonecznych. SPF zaleca się stosować przez cały rok, a nie wyłącznie latem. Ochrona przed promieniami UVA/UVB jest bardzo ważna dla zdrowia skóry. Jej regularne stosowanie spowalnia proces starzenia się cery. Możesz zdecydować się na kosmetyk, który zapewnia jednocześnie ochronę przed UVA/UVB, a dodatkowo wyrównuje koloryt cery. Pamiętaj jednak, że pod podkład trzeba nałożyć też swój ulubiony filtr. Kolorowy kosmetyk go nie zastąpi, ale wzmocni jego ochronne działanie.

Podkłady pod makijaż i nie tylko! Odkryj asortyment kosmetyków!

W naszym asortymencie znajdziesz więcej produktów przeznaczonych do makijażu twarzy. Oprócz rozświetlających i matujących podkładów oferujemy kremy BB. Są one lżejsze niż podkłady, dlatego zapewniają naturalny efekt. Sprawdź też kremy CC, które wyróżniają się większym kryciem niż kremy BB. W Drogerii Pigment znajdziesz bazy pod makijaż, dzięki którym podkład będzie utrzymywał się znacznie dłużej i wyglądał lepiej. Chcesz ukryć niedoskonałości lub cienie pod oczami? W codziennym makijażu nie zapomnij o korektorze. Wykonany makijaż utrwalisz pudrem – dzięki niemu będziesz cieszyć się pięknym wyglądem przez wiele godzin. Oferujemy również produkty, które posłużą Ci do wykończenia makijażu – to między innymi róże oraz rozświetlacze.