Kategorie

Mydła w kostce do rąk

Mydło do rąk w kostce to kosmetyk, którego z pewnością nie powinno zabraknąć w Twojej łazience. Pomimo że nie cieszy się ono aktualnie równie dużą popularnością jak mydła w płynie do rąk oraz atrakcyjne cenowo refile, to warto zapoznać się z jego licznymi dobrodziejstwami. W szerokim asortymencie naszej drogerii internetowej znajdziesz rozmaite mydła w kostce do rąk, które zachwycają nie tylko swoimi właściwościami, ale także kształtami i barwami. W ofercie nie mogło zabraknąć kosmetyków od takich producentów jak Barwa, Biały Jeleń, Cztery Szpaki Mydlarnia, Foufour, Scandia Cosmetics oraz wiele więcej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas produktami, za których sprawą skóra Twoich dłoni zostanie zarówno odpowiednio oczyszczona, jak i nawilżona!

56 produktów

Mydło do rąk w kostce w imię trendu zero waste

Stosowanie mydła w kostce do rąk wiąże się z wieloma zaletami. Przede wszystkim tego typu kosmetyki doskonale wpisują się w aktualnie panujący trend zero waste. W przeciwieństwie do mydła zamkniętego w plastikowych butelkach mydło do rąk w kostce jest zużywane do samego końca. Dodatkowo jeśli zostało ono stworzone ze składników naturalnych wytworzone w trakcie produkcji odpady, nie będą zagrażały środowisku naturalnemu. Ze względu na skondensowaną formę mydło do rąk w kostce jest wydajne i będzie Ci służyć znacznie dłużej aniżeli kosmetyki w płynie. Tym samym stanowi ono doskonałą propozycję dla osób podróżujących. Wiele osób zwraca również uwagę na jego niebanalne kształty oraz barwę, gdyż dzięki temu produkt może równocześnie pełnić rolę funkcjonalnej ozdoby w łazience, jak i kuchni.

Jakie rodzaje mydła w kostce do rąk można znaleźć na sklepowych półkach?

Na sklepowych półkach pojawiają się coraz to nowsze propozycje kosmetyczne. Wśród nich można również znaleźć różnorodne mydła w kostce do rąk, które różnią się między sobą składem, a co za tym właściwościami. Za najpopularniejsze propozycje uchodzą mydła:

  • naturalne, które są tworzone zgodnie z tradycyjnymi metodami produkcji, z tego też względu stosować mogą je zarówno osoby ze skórą normalną, jak i skłonną do podrażnień,
  • marsylskie, charakteryzujące się nieprawdopodobnym zapachem powstaje z olejów roślinnych i sprawdzi się w przypadku każdego typu skóry,
  • kastylijskie, zawierające substancje pochodzenia naturalnego, a także oliwę z oliwek. Świetnie spełni się podczas pielęgnacji skóry skłonnej do alergii oraz dzieci.

Mydło do rąk w kostce, a asortyment naszej drogerii internetowej

Asortyment naszej drogerii internetowej jest niezwykle zróżnicowany, dzięki czemu każdy klient znajdzie u nas kosmetyki na miarę potrzeb swojej skóry. Jeśli jesteś zwolennikiem tradycyjnych rozwiązań, proponujemy naturalne mydło do rąk w kostce niezawierające sztucznych barwników oraz składników pochodzenia odzwierzęcego. Podobnie jak szare oraz hipoalergiczne kosmetyki, które sprawdzą się nie tylko w przypadku pielęgnacji skóry atopowej, ale i cery wrażliwej, ziemistej oraz zniszczonej. Jeśli jednak Twoja skóra wpisuje się w definicję cery tłustej, trądzikowej bądź poszarzałej sięgnij po mydło do rąk w kostce z kwasem salicylowym lub pyłem wulkanicznym. Brzmi ekstrawagancko? W takim razie koniecznie zapoznaj się również z naszymi wegańskimi mydłami do rąk oraz rzemieślniczymi mydłami w kostce!