Kategorie

Płukanki do włosów koloryzujące

Zdarza się, że odcień farbowanych włosów nagle ulega zmianie. To częsty problem w przypadku pasm w kolorze blond. Przebywanie na słońcu lub niewłaściwa pielęgnacja – do zmiany odcienia mogą przyczynić się różne czynniki. Po takiej zmianie nie warto od razu umawiać się do fryzjera czy samodzielnie ponownie farbować włosów. Może się okazać, że płukanka koloryzująca przyniesie w zupełności wystarczający efekt. Niektórzy stosują naturalne płukanki koloryzujące do włosów, jednak gotowe produkty są znacznie łatwiejsze w użyciu. W Drogerii Pigment znajdziesz produkty, które nie tylko usuną żółty ton z rozjaśnianych pasm, lecz także mogą dodać im nieco truskawkowej poświaty, dzięki której kolor stanie się niepowtarzalny. Sprawdź, jakie płukanki do włosów koloryzujące dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt, dzięki któremu będziesz cieszyć się idealnym odcieniem pasm.

6 produktów
Producent

Płukanki koloryzujące do włosów – dla kogo się sprawdzą?

Płukanka koloryzująca jest rozwiązaniem dla osób, które mają naturalnie włosy blond i nie są zadowolone z ich odcienia zmieniającego się, na przykład pod wpływem działania słońca. Płukanka koloryzująca niebieska lub srebrna ochłodzi odcień, nadając mu platynowy lub popielaty ton. Produkty koloryzujące sprawdzą się również, jeśli masz włosy farbowane na blond. One także potrafią zmieniać odcień na nieładnie żółty – zaradzisz temu dzięki płukance. Koloryzujące produkty znajdą również zastosowanie na siwe włosy. Zdarza się, że zmieniają one odcień na żółty, co uda Ci się zneutralizować dzięki odpowiedniej płukance. Tego typu produkty są też dla osób, które chcą subtelnie, ale jednak widocznie zmienić kolor blondu, na przykład nadając mu truskawkowy ton.

Płukanki do włosów koloryzujące – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Płukanka koloryzująca musi mieć oczywiście odcień dopasowany do Twoich potrzeb, jednak to nie wszystko, na co warto zwrócić uwagę, gdy wybierasz ten produkt. Przed zakupem sprawdź obietnice producenta. Płukanki koloryzujące do włosów mogą nie tylko usuwać żółte tony, lecz także ułatwiać rozczesywanie włosów. Zdecyduj się na taki produkt, jeśli nieustannie masz problem z pojawianiem się kołtunów. To kosmetyki, które powodują też, że pasma stają się przyjemne w dotyku. Zwróć również uwagę na rodzaj opakowania. Możesz zdecydować się na płukankę z atomizerem lub korkiem. Stosowanie płukanki jest bardzo proste. Kieruj się wskazówkami producenta, żeby uzyskać oczekiwany rezultat i zachować dobrą kondycję włosów.

Płukanki koloryzujące to nie wszystko! Odkryj nasz asortyment!

Naturalne płukanki koloryzujące do włosów czy gotowe produkty z naszej oferty pozwolą Ci pozbyć się nieładnych żółtych refleksów z naturalnych włosów blond, rozjaśnianych pasm oraz siwych pasemek. W naszym asortymencie znajdziesz również inne produkty, które pozwolą Ci cieszyć się wymarzonym odcieniem włosów. Do koloryzacji możesz zastosować ziołowe farby, które zawierają hennę. Daje ona czerwony odcień, jednak w połączeniu z dodatkowymi ziołami może nadać pasmom brązowy czy czarny kolor. Oferujemy również tradycyjne farby do koloryzacji w domu. Są dostępne w różnych odcieniach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz tę, która idealnie podkreśli Twoją urodę. Ciemny brąz, a może chłodny odcień blondu? W Drogerii Pigment czekają na Ciebie nie tylko farby, lecz także rozjaśniacze, które często są jedyną możliwością, żeby uzyskać wymarzony odcień blond włosów.