Wyprzedaże do -60% na wybrane produkty! Zobacz ofertę

Kategorie

Najbardziej znanym i najczęściej stosowanym podczas codziennej pielęgnacji jest żel pod prysznic. Oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, gwarantuje poczucie świeżości, sprawiając, że poczujesz się świeżo i komfortowo. Żele mają piękne zapachy, dzięki którym codzienne mycie stanie się relaksującym rytuałem, który w zależności od kompozycji zapachowej pobudzi na następną część dnia lub zrelaksuje i odpręży.
Wybierając żel do mycia należy zwrócić uwagę na jego właściwości, warto dopasować je do potrzeb skóry, dzięki temu dostarczysz jej kompleksowej pielęgnacji na każdym jej etapie.
Żel pod prysznic dla skór normalnych może w swoim składzie zawierać drobinki peelingujące, które oczyszczając skórę zetrą martwy naskórek. Osoby ze skłonnością do alergii a także o skórach wrażliwych powinny wybierać delikatne preparaty o właściwościach regenerujących i nawilżających. Przeważnie żel do mycia dla alergików pozbawiony jest substancji powierzchniowo czynnych (SLS), zawiera natomiast delikatne środki myjące, czasem wzbogacone są naturalnymi składnikami, jak żel aloesowy, czy oleje nawilżające skórę. W ofercie Drogerii Pigment znajdują się także ziołowe żele, których działanie opiera się na zawartych w nich wyciągach roślinnych.
Specjalnym rodzajem żelu do mycia są olejki myjące, które poza ich podstawowym zastosowaniem, silniej niż żel do mycia odżywiają skórę, pozostawiając na niej delikatną okluzję zabezpieczającą naskórek. Olejki te stosować można latem pomijając późniejszą aplikację balsamu.

Żele pod prysznic

139 produktów
Wyświetlono 24 z 139 produkty
Pokaż kolejne 24 produkty