Kategorie

Odżywki do włosów przetłuszczających się

Przetłuszczająca się skóra głowy sprawia, że włosom szybko brakuje objętości. Są przyklapnięte, a nieodpowiednią pielęgnacją można dodatkowo spotęgować ten efekt i sprawić, że włosy będą wyglądały, jakby były nieświeże. Nie oznacza to jednak, że musisz zrezygnować z kosmetyków pielęgnacyjnych i postawić jedynie na dokładne oczyszczanie. W Drogerii Pigment znajdziesz odżywki do włosów przetłuszczających się, które nie będą dodatkowo obciążać, a jednocześnie doskonale wpłyną na kondycję pasm. Z naszego asortymentu możesz wybrać kosmetyki pozbawione silikonów, parabenów i SLS. Sprawdź, jakie odżywki do włosów przetłuszczających się dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz skutecznie działający kosmetyk.

19 produktów

Odżywka do włosów przetłuszczających się – jakich składników w niej szukać?

Odżywki do włosów przetłuszczających się mają kilka zadań. Powinny sprawiać, że pasma staną się miękkie, lśniące, odporne na uszkodzenia mechaniczne i miękkie, a to wszystko bez nadmiernego obciążenia. Takie działanie jest możliwe! Odżywka do włosów przetłuszczających się może zawierać wyciąg z bursztynu. To składnik, który wykazuje działanie wzmacniające i wygładzające, a jednocześnie zapobiega przetłuszczaniu, a dodatkowo chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Odżywka do włosów cienkich i przetłuszczających się może być wzbogacona ekstraktem z czystka, który działa antyoksydacyjnie. Substancja reguluje przetłuszczanie się skóry głowy. Zwróć też uwagę na zawartość olejów – one wbrew pozorom również mogą znaleźć się w kosmetyku do przetłuszczających się pasm. Dobrze sprawdzi się olej z czarnuszki, który sprawia, że włosy stają się lśniące.

Odżywka – włosy przetłuszczające się potrzebują nie tylko jej!

Odżywka do włosów cienkich i przetłuszczających się jest ważnym elementem pielęgnacji. Nie należy z niej rezygnować z obawy przed przeciążeniem pasm. Warto dopasować ją do potrzeb włosów, ale nie zapominać przy tym o innych kosmetykach, które regulują wydzielanie sebum, dzięki czemu sprawiają, że skóra głowy dłużej pozostaje świeża, a włosy wyglądają lepiej. Szczególnie ważny jest odpowiedni szampon, który powinien dawać uczucie długotrwałego odświeżenia i regulować nadmierne wydzielanie sebum.

Odżywki do włosów przetłuszczających się i nie tylko!

W naszym asortymencie znajduje się niejedna skuteczna odżywka. Włosy przetłuszczające się, suche, łamliwe, farbowane – niezależnie od tego, jakie są Twoje pasma, wybierzesz kosmetyk, który odpowie na ich potrzeby. W Drogerii Pigment czekają na Ciebie odżywki, które są dostosowane do każdego problemu. Możesz zdecydować się na produkt ułatwiający rozczesywanie. Taki kosmetyk w formie sprayu znajdzie zastosowanie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Oferujemy również odżywki wzmacniające, dzięki którym zapomnisz o kruchych, łamliwych i wypadających włosach. Oferujemy też produkty podkreślające skręt i zapobiegające puszeniu się pasm – to skuteczne odżywki do włosów kręconych. W naszym asortymencie nie brakuje też produktów, których skład został tak skomponowany, żeby odpowiadały na potrzeby włosów o konkretnej porowatości. Dostępne są między innymi odżywki do włosów niskoporowatych.