Kategorie

Kremy do twarzy w szkle

Coraz częściej dokonujemy świadomych wyborów, kiedy kupujemy kosmetyki. Zwracamy uwagę na składy, a coraz częściej również na opakowania. Filozofia zero waste cieszy się ogromną popularnością, dlatego wiele osób rezygnuje z plastikowych opakowań. W Drogerii Pigment znajdziesz niejeden krem do twarzy w szkle. Jeśli starasz się dbać o środowisko i na co dzień podejmujesz ekologiczne wybory, zdecyduj się na to rozwiązanie. Krem do twarzy w szklanym opakowaniu zachowuje swoje właściwości. Nie istnieje ryzyko, że do kosmetyku przenikną jakiekolwiek szkodliwe substancje. W Drogerii Pigment znajdziesz kremy w szkle dopasowane do potrzeb różnych rodzajów skór – zarówno suchych, jak i przetłuszczających się, dojrzałych oraz młodych, a także naczynkowych.

116 produktów

Krem do twarzy w szkle – dlaczego warto wybrać?

Krem do twarzy w szklanym opakowaniu nie zmieni swoich właściwości. To również ekologiczne rozwiązanie – szklane opakowania mogą być bowiem wielokrotnie wykorzystywane. Produkcja szkła nie jest bardzo szkodliwa dla środowiska, a recykling wykonanych z niego przedmiotów jest najczęściej możliwy. Kremy do twarzy w szkle są przeznaczone dla różnych typów cer, dlatego w Drogerii Pigment dobierzesz dla siebie kosmetyk odpowiadający na potrzeby Twojej skóry niezależnie od tego, z jakimi problemami się zmagasz.

Poznaj kremy do twarzy w szkle dostępne w Drogerii Pigment

W naszym asortymencie znajdziesz kremy do twarzy przeznaczone dla cer o różnych potrzebach. Dostępne są między innymi produkty silnie odżywiające. W ofercie nie brakuje kremów do cery suchej – zawierają kwas hialuronowy, który wykazuje silnie nawilżające działanie. W kosmetykach do cery suchej sprawdza się również biofermentowana woda bambusowa, która wspiera naturalny mikrobiom skóry. Oferujemy kremy do cery tłustej. Regulują one wydzielanie sebum, a dodatkowo zapobiegają występowaniu wyprysków. W naszym asortymencie znajdziesz też kremy do cery naczynkowej, na której często występuje rumień. W kosmetykach przeznaczonych do takiej skóry szukaj, na przykład maceratu z forsycji. Zawiera on rutynę, która uszczelnia naczynia krwionośne.

Kremy w szkle i nie tylko – odkryj nasz asortyment

W naszym asortymencie znajdziesz kremy w różnych opakowaniach. Dostępne są między innymi produkty w opakowaniach z pompką. To rozwiązanie cenione przez wiele osób ze względu na higieniczność oraz możliwość wykorzystania kosmetyku do ostatniej kropli. Oprócz trendu zero waste popularnością cieszy się wegański styl życia. Obecnie to już nie tylko sposób żywienia, lecz także dbanie o wybieranie kosmetyków, które nie zawierają odzwierzęcych składników. W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór wegańskich kremów, które są przeznaczone dla różnych rodzajów cer. Sprawdź, jakie kosmetyki dla Ciebie przygotowaliśmy i skompletuj zestaw, dzięki któremu zadbasz o zdrowy, promienny wygląd skóry.