Kategorie

Kosmetyki do koloryzacji włosów

Chcesz zmienić coś w swoim wyglądzie? Podejmujesz się całkowitej odmiany dotychczasowego wizerunku? Spróbuj koloryzacji włosów! Zupełnie nowy odcień pasm może całkowicie odmienić Twoje samopoczucie. Tym samym odpowiednio dopasowana koloryzacja włosów wykonana z uwzględnieniem koloru skóry oraz kształtu twarzy może sprawić, że podkreśli ona Twoje naturalne piękno. Wystarczy, że sięgniesz po kosmetyki do koloryzacji włosów dostępne w asortymencie naszej drogerii internetowej!

311 produktów

Wybierz kosmetyki do koloryzacji włosów na miarę swoich potrzeb!

Na rynku kosmetycznym, podobnie jak w naszej Drogerii Pigment, znajdziesz różnorodne kosmetyki do koloryzacji włosów. Z tego względu w szerokim asortymencie znajdziesz nie tylko trwałe farby — oferujemy również koloryzujące płukanki do włosów zmniejszające żółte półtony, a także rozmaite henny, które oprócz właściwości koloryzujących, sprawdzają się w roli alternatywy dla tradycyjnych odżywek. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie produkty do koloryzacji włosów to rozwiązania kosmetyczne na każdą kieszeń. Od dziś nie musisz czekać na wolny termin u fryzjera — koloryzację wykonasz samodzielnie w zaciszu domowym!

Samodzielna koloryzacja włosów — jak wykonać?

Wbrew pozorom samodzielna koloryzacja włosów jest bardzo prosta. Wystarczy, że będziesz pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Przede wszystkim przed rozpoczęciem koloryzacji nie myj włosów, gdyż naturalne sebum chroni przed działaniem drażniących składników, znajdujących się w kosmetykach. Wydziel przedziałek, a następnie suche włosy podziel na cztery sekcje. Każdą z nich podziel na pół i podepnij. Przed farbowaniem załóż rękawiczki ochronne oraz zabezpiecz odzież, która może zostać ubrudzona podczas zabiegu. Wszystkie składniki, jakie znajdziesz w pudełku, dokładnie wymieszaj, a następnie postępuj zgodnie z zaleceniami od producenta umieszczonymi na ulotce. W ten sposób unikniesz ewentualnych błędów.

Produkty do koloryzacji włosów — niezbędne akcesoria

Samodzielna zmiana wizerunku, a dokładnie fryzury i koloru włosów nie byłaby możliwa bez odpowiednich akcesoriów. Mając to na uwadze, w ofercie uwzględniliśmy profesjonalne produkty do koloryzacji włosów w postaci miseczek oraz grzebieni do farbowania czy czepków do pasemek, dzięki którym proces farbowania zarówno całej głowy, jak i wyłącznie pasm okaże się banalnie prosty oraz szybki. Niemniej zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą częścią oferty, w której znajdziesz atrakcyjne cenowo akcesoria do włosów, takie jak modne w ostatnim czasie scrunchies, spinki, klamry, papiloty oraz wałki, grzebienie czy szczotki. Nie zwlekaj i sprawdź, jakie dodatki czekają na Ciebie w Drogerii Pigment!