Kategorie

Ujędrnianie ciała

Cellulit powstaje w wyniku nieprawidłowej cyrkulacji krwi i limfy, jest to nierównomiernie rozłożony tłuszcz i woda, który występuje nie tylko u osób otyłych, ale także u szczupłych. Większość kobiet chce się go pozbyć, co warto wtedy zrobić? Antycellulit - skuteczny sposób na skórkę pomarańczową. Poza aktywnością fizyczną, która niewątpliwie ma ogromny wpływ na rozbijanie tkanki tłuszczowej i wyrównanie cellulitu, ważna jest codzienna pielęgnacja. Polega ona głównie na tym, aby na skórę aplikować krem antycellulitowy, który poprawia krążenie krwi, a wykonywany podczas jego aplikacji masaż rozbija zgromadzoną tkankę tłuszczową. Krem na cellulit zawiera w swym składzie substancje, które szybko wnikają w głąb skóry usuwając szkodliwe toksyny. Stosowany regularnie pozwala rozprawić się z problemem, sprawiając, że skóra stanie się gładka. Wybierając krem antycellulitowy warto sprawdzić skład i efekty, które gwarantuje producent.

55 produktów

Antycellulit - zapobieganie. Wszystkim znane powiedzenie, że lepiej zapobiegać niż leczyć ma również zastosowanie i w tym przypadku. Dobra, zdrowa  dieta, aktywność fizyczna, głównie jazda na rowerze i aeroby wspomagane przez kremy wyszczuplające potrafią całkowicie zapobiec powstawaniu cellulitu i zmniejszyć ten istniejący. W prewencji dobrą bronią okaże się także regularnie wykonywany masaż, który przyspieszy transport płynów i produktów przemiany materii pod skórą.
Kremy wyszczuplające powinny być stosowane przez kobiety dbające o sylwetkę i odchudzające się. Napinają skórę, która często wraz z utratą kilogramów wiotczeje.

Skuteczne kosmetyki ujędrniające do ciała? Olejki i nie tylko!

W Drogerii Pigment znajdziesz różne produkty ujędrniające do ciała. To mleczka, olejki i balsamy, więc z łatwością znajdziesz produkt w formie, która najbardziej Ci odpowiada. Oferujemy między innymi kosmetyki zawierające kofeinę, które ma silne właściwości antyoksydacyjne. Składnik ten wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej i poprawia krążenie. Balsam zawierający kofeinę warto wprowadzić do codziennej pielęgnacji – regularność w przypadku braku jędrności skóry jest zdecydowanie kluczem do sukcesu. W naszym asortymencie znajdziesz również olejki, które wykazują działanie nawilżające, a jednocześnie przydadzą Ci się podczas masażu antycellulitowego. Wykonasz go przy pomocy akcesoriów, które również znajdziesz w Drogerii Pigment. Kosmetyki ujędrniające do ciała to również maski, których grubą warstwę należy nałożyć na kilkanaście minut. Doskonale sprawdzą się przed ważnym wyjściem.

Kosmetyki ujędrniające do ciała to nie wszystko! Poznaj akcesoria!

Produkty ujędrniające to nie tylko kosmetyki, lecz także akcesoria. Dzięki nim wykonasz samodzielnie skuteczny masaż, dzięki któremu zredukujesz pomarańczową skórkę i sprawisz, że skóra stanie się jędrniejsza. Wykonanie takiego masażu nie sprawi Ci trudności i nie zajmie wiele czasu. Wśród polecanych gadżetów do masażu wymienić trzeba przede wszystkim bańki chińskie. W naszym asortymencie znajdziesz modele z gumy, dostępne są w zestawach, ale oferujemy też pojedyncze sztuki. Gumowe bańki występują w różnych rozmiarach, więc dopasujesz je do potrzeb. Regularny masaż przy pomocy baniek chińskich przyczyni się do poprawy krążenia krwi i limfy, a także pomoże rozbić tkankę tłuszczową. Oprócz baniek stosuj skuteczne kosmetyki ujędrniające do ciała, które umożliwią Ci przesuwanie akcesorium po ciele. Zwróć też uwagę na produkty antycellulitowe, które możesz wprowadzić do codziennej pielęgnacji, żeby jeszcze skuteczniej walczyć z brakiem jędrności oraz pomarańczową skórką. Masaż antycellulitowy i ujędrniający możesz wykonywać nie tylko przy pomocy baniek, lecz także specjalnego masażera z wypustkami.

Kosmetyki ujędrniające do ciała i nie tylko – odkryj nasz asortyment!

Kosmetyki ujędrniające do ciała oraz akcesoria do masażu to tylko część naszej rozbudowanej oferty, w której znajdziesz również kremy do biustu. To kosmetyki, które zadbają o nawilżenie oraz ujędrnienie delikatnej skóry. Oferujemy produkty nie tylko do pielęgnacji ciała, lecz także twarzy. W Drogerii Pigment wybierzesz idealny kosmetyk niezależnie od tego, czy Twoja cera jest nieustannie przesuszona, czy walczysz z przetłuszczającą się strefą T, na której makijaż już po kilku godzinach nie prezentuje się najlepiej. Oferujemy produkty do mycia twarzy, kremy, sera, kremy pod oczy oraz maseczki, dlatego bez trudu skompletujesz idealny zestaw odpowiadający potrzebom Twojej cery.