Black Friday w Pigmencie! -23% na wszystko! Zobacz ofertę

Kategorie

Prawdziwemu mężczyźnie należą się wyjątkowe prezenty, bez względu na to, czy kupuje je sobie sam, czy otrzymuje od najbliższych. Niewątpliwie dobrym pomysłem dla brodacza jest zestaw do pielęgnacji brody. Zawiera on szampon, który oczyści i odżywi zarost. Zmiękcza go, sprawiając, że będzie bardziej podatny na stylizację. Poza szamponem znajdziesz w nich pastę do modelowania, która formuje brodę i wąsy oraz nadaje im wymarzony kształt. Całość uzupełnia woda toaletowa utrzymana w podobnych nutach zapachowych jak pozostałe kosmetyki, całość jest idealnie dopasowana i nie można się jej oprzeć. Wszystkie produkty, które zawiera w sobie zestaw do pielęgnacji brody zamknięte są w ekskluzywnych pudełkach i flakonach, a te z kolei mieszczą się w oryginalnych drewnianych boxach.
Jest to idealny pomysł na prezent dla mężczyzn ceniących sobie jakość i profesjonalną pielęgnację, bowiem proponowane przez nas zestawy wychodzą naprzeciw nawet najbardziej wymagającym brodaczom. Gwarantują one kompleksową pielęgnację, dzięki której mężczyzna zyskuje pewność siebie.
Wybierz zestaw do pielęgnacji brody, gwarantujemy, że ten prezent to strzał w dziesiątkę i zostanie zapamiętany na długo!

Pozostałe

1 produkt
Dostępność
Producent
 • Oczekiwanie na dostawę
  Deleted
  Add again
  White Glo

  Mini-produkty są świetnym pomysłem, jeśli często gdzieś wyjeżdżasz i potrzebujesz "odchudzić" swój bagaż do minimum. W zestawie podróżno-hotelowym White Glo znajduje się miniaturka wybielającej pasty do zębów (24 g), szczoteczka oraz dentystyczne wykałaczki, którymi usuniesz wyjątkowo uparte resztki pożywienia. Zestaw, dzięki jego niewielkim rozmiarom,...

  Brak na stanie 12,99 zł