Kategorie

Pozostałe

1 produkt
Dostępność
  • ENGLISH TEA SHOP

    Zestaw trzech różnych smaków: Cranberry, Hibiscus & Rosehip, Mate, Cocoa & Coconut, Ceylon Cinnamon. Ideane jako prezent dla miłośników herbaty i osób, które cenią naturalne produkty. Odpowiednie dla wegan i wegetarian. Daj się porwać aromatycznemu doświadczeniu przy każdym łyku naszych herbat. Ten zestaw 12 piramidek to wyjątkowa kombinacja smaków i...

    Na stanie 32,00 zł

Prawdziwemu mężczyźnie należą się wyjątkowe prezenty, bez względu na to, czy kupuje je sobie sam, czy otrzymuje od najbliższych. Niewątpliwie dobrym pomysłem dla brodacza jest zestaw do pielęgnacji brody. Zawiera on szampon, który oczyści i odżywi zarost. Zmiękcza go, sprawiając, że będzie bardziej podatny na stylizację. Poza szamponem znajdziesz w nich pastę do modelowania, która formuje brodę i wąsy oraz nadaje im wymarzony kształt. Całość uzupełnia woda toaletowa utrzymana w podobnych nutach zapachowych jak pozostałe kosmetyki, całość jest idealnie dopasowana i nie można się jej oprzeć. Wszystkie produkty, które zawiera w sobie zestaw do pielęgnacji brody zamknięte są w ekskluzywnych pudełkach i flakonach, a te z kolei mieszczą się w oryginalnych drewnianych boxach.
Jest to idealny pomysł na prezent dla mężczyzn ceniących sobie jakość i profesjonalną pielęgnację, bowiem proponowane przez nas zestawy wychodzą naprzeciw nawet najbardziej wymagającym brodaczom. Gwarantują one kompleksową pielęgnację, dzięki której mężczyzna zyskuje pewność siebie.
Wybierz zestaw do pielęgnacji brody, gwarantujemy, że ten prezent to strzał w dziesiątkę i zostanie zapamiętany na długo!