Kategorie

Odżywki do włosów wegańskie

Coraz więcej osób chce zrezygnować z odzwierzęcych składników w codziennej pielęgnacji. Właśnie dla nich powstały wegańskie odżywki do włosów. W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór produktów, które w składzie nie mają odzwierzęcych substancji. Są to kosmetyki przeznaczone do różnych rodzajów włosów i odpowiadające na zróżnicowane potrzeby. W tej kategorii znajdziesz produkty do pasm przetłuszczających się, suchych, normalnych i o różnej porowatości. Sprawdź, jakie odżywki do włosów wegańskie dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz kosmetyk idealnie dopasowany do potrzeb.

78 produktów

Wegańska odżywka do włosów – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kiedy wybierasz wegańską odżywkę do włosów, zwróć uwagę na jej skład. Możesz zdecydować się na produkt pozbawiony silikonów czy SLS. Przy wyborze możesz kierować się wskazówkami producenta. W Drogerii Pigment znajdziesz wegańskie odżywki do włosów o różnym stopniu porowatości. Przygotowaliśmy produkty, które pozwolą Ci zadbać o równowagę PEH, czyli balans pomiędzy proteinami, emolientami i humektantami. W ofercie znajdziesz wegańskie odżywki do włosów proteinowe, które są zapobiegną tak zwanemu oklapnięciu włosów oraz ich zmatowieniu.

Wegańskie odżywki do włosów – czego szukać w ich składzie?

Wegańskie odżywki mogą zawierać roślinne proteiny, na przykład z zielonego groszku. Białka są potrzebne w pielęgnacji, ponieważ to właśnie one uzupełniają ubytki w strukturze włosów. Wegańska odżywka do włosów może być również wzbogacona ekstraktami. Przykładem jest ekstrakt z zielonej herbaty, który zabezpiecza pasma przed wpływem zanieczyszczonego środowiska. Świetnie działa również ekstrakt z owsa – wygładza pasma, nawilża je, chroni przed wysuszeniem, a dodatkowo ma kojące działanie na skórę głowy. Składy wegańskich odżywek są wzbogacane olejami, na przykład kokosowym i ze słodkich migdałów, które przywracają włosom miękkość i elastyczność i wzmacniają pasma.

Wegańska odżywka do włosów to nie wszystko! Sprawdź nasz asortyment!

Włosy mają zróżnicowane potrzeby. W Drogerii Pigment wiemy o tym, dlatego skomponowaliśmy bogaty asortyment odżywek, spośród których bez trudu wybierzesz kosmetyk spełniający Twoje oczekiwania. Oferujemy odżywki do włosów puszących się, które sprawią, że pasma będą gładkie i łatwiejsze do ułożenia. Odżywki wygładzające sprawdzają się w pielęgnacji włosów prostych i kręconych. W naszej ofercie znajdziesz też produkty ochładzające kolor. Powstały z myślą o włosach blond, które naturalnie lub po farbowaniu stają się żółte. Produkty te zawierają fioletowy pigment niwelujący niepożądaną poświatę na pasmach. Zwróć też uwagę na odżywki odmładzające, które świetnie działają na kruche włosy, regenerując je i dogłębnie odżywiając. W naszym asortymencie znajdziesz odżywki w różnych formach, na przykład sprayu. Są też produkty dla osób chcących ograniczyć produkcję śmieci – to odżywki w kostce.