Kategorie

Podkłady mocno kryjące

Wiele osób nie wyobraża sobie wykonania odpowiedniego makijażu bez sięgnięcia po odpowiedni podkład kosmetyczny. W zależności od potrzeb skóry można wybierać spośród kosmetyków tego rodzaju nie tylko w wielu kolorach, ale także o różnym stopniu krycia. W sytuacji, gdy nie jesteś zadowolony z koloru swojej cery, albo gdy zależy Ci na zakamuflowaniu różnego rodzaju niedoskonałości, możesz zdecydować się na mocno kryjące podkłady drogeryjne dostępne w naszym sklepie online. Oferujemy bardzo duży wybór różnorodnych kosmetyków do pielęgnacji ciała, włosów i twarzy oraz szeroką gamę kosmetyków i do makijażu. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie najlepsze marki.

66 produktów

Komu przydają się mocno kryjące podkłady?

Nie każda osoba może cieszyć się przez cały czas nieskazitelną cerą bez niedoskonałości i przebarwień. Jednak istnieją skuteczne triki kosmetyczne, pozwalające zamaskować wszelkie niedoskonałości, zarówno te trwałe, jak i pojawiające się okazjonalnie. Mocno kryjące podkłady poradzą sobie z każdym defektem kosmetycznych, zwłaszcza jeżeli będziesz ich używać w połączeniu z odpowiednim korektorem dobranym do potrzeb Twojej skóry.

Blizny po trądziku, zaczerwienienia, małe krostki, albo przebarwienia pojawiające się na skórze z wiekiem lub pod wpływem działania hormonów ukryjesz z łatwością, sięgając po bardzo kryjące podkłady, które kupisz w naszej internetowej drogerii Pigment. Odpowiednio dobrane składniki preparatów nie tylko ukryją skazy, ale także pielęgnują cerę, zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia oraz ochronę przed promieniowaniem UV. Niektóre z nich, takie jak na przykład podkłady wygładzające, mogą dodatkowo pomóc w pozbyciu się delikatnych zmarszczek.

Jak wybrać odpowiedni podkład mocno kryjący?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podkładu lekko kryjącego, czy raczej szukasz czegoś, co pozwoli ci skutecznie zamaskować przebarwienia i inne niedoskonałości cery, musisz pamiętać o tym, aby kolor był jak najbardziej zbliżony do naturalnego kolorytu Twojej twarzy. Zarówno zbyt jasne, jak i zbyt ciemne podkłady mocno kryjące sprawią, że będziesz wyglądać nienaturalnie. Źle dobrany kolor podkładu może spowodować powstanie efektu maski, a zbyt „opalony” kolor może wręcz uwydatnić zmarszczki i dodać Ci lat.

Bardzo kryjące podkłady różnią się od pozostałych przede wszystkim zawartością pigmentów, a czasami także konsystencją — są wśród nich podkłady w pudrze. W niektórych barwnik stanowić może nawet 15% zawartości preparatu, co oznacza naprawdę wysoki poziom krycia. Dobry podkład kryjący dodatkowo pielęgnuje cerę, co oznacza, że nie zapycha porów, a poza tym posiada składniki, które pomagają zmatowić obszar mający tendencję do błyszczenia oraz nawilżyć skórę twarzy. Wybierając podkład mocno kryjący, warto zwrócić uwagę także na jego fotostabilność i trwałość. Najlepsze z kosmetyków tego rodzaju prezentują się doskonale nawet przez 24 godziny!

Znajdź mocno kryjący podkład idealny dla Twojej cery

Dobry podkład mocno kryjący to kosmetyk, z którym warto się zaprzyjaźnić. Nawet jeżeli na co dzień możesz pochwalić się idealną cerą, warto pamiętać o istnieniu kosmetyków tego rodzaju. Najczęściej sięgają po niego osoby borykające się z problemami związanymi ze skórą, tendencją do przetłuszczania się czy z cerą trądzikową, ponieważ niektóre z tych kosmetyków to podkłady matujące. Podkłady tego typu sprawdzają się bardzo dobrze także w przypadku cery naczynkowej i skłonnej do zaczerwienień. Zapoznaj się z całą naszą ofertą i wybierz preparat dopasowany idealnie do potrzeb Twojej twarzy.