Kategorie

Maski do włosów kręconych

Zdrowe i perfekcyjnie skręcone loki to równie piękna wizytówka, jak idealnie biały uśmiech. Jednak aby wydobyć z pasm naturalny skręt i – co więcej – zapobiec nadmiernemu puszeniu się warto sięgnąć po stosowne preparaty pielęgnacyjne. W naszej drogerii internetowej znajdziesz wszystkie w nich, włącznie z różnorodnymi maskami. Poniżej przedstawiamy maski do włosów kręconych, dzięki którym Twoje pasma będą odpowiednio nawilżone, odżywione, a przede wszystkim zabezpieczone przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Koniecznie zapoznaj się z dostępnym asortymentem, gdyż każda prezentowana przez nas maska do kręconych włosów to pozycja obowiązkowa w kosmetyczce włosomaniaczki! Jesteś gotowy na prawdziwą rewolucję w dotychczasowej pielęgnacji? W takim razie zaczynajmy!

29 produktów

Najlepsza maska do włosów kręconych - ta, w której pierwsze skrzypce odgrywają emolienty

Przeważnie włosy kręcone wpisują się w definicję włosów wysokoporowatych, a co za tym idzie maski do kręconych włosów, nie powinny zawierać w swoim składzie silikonów, parafiny, wosków oraz substancji obciążających pasma. Najlepsza maska do włosów kręconych to taka, która wyróżnia się bogactwem emolientów, a dokładnie olejów roślinnych pochodzenia naturalnego. Za najpopularniejsze z nich uchodzą: masło kakaowe, olej konopny, olej lniany, olej z awokado, olej z czarnuszki oraz olej z pestek winogron. Ponadto maska do włosów kręconych warto, aby wpisywała się w równowagę PEH, czyli zawierała w swoim składzie również substancje z grupy humektantów oraz protein odpowiedzialne za utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia pasm.

Jak często stosować maski do kręconych włosów?

Zazwyczaj maski stanowią wyłącznie uzupełnienie rytuału pielęgnacyjnego. Wyjątkiem jest maska do włosów kręconych, którą można stosować po każdorazowym umyciu pasm. Warto, jednak że w celu uzyskania jak najlepszych efektów najlepiej trzymać ją przez blisko 30 minut dodatkowo owijając pokryte nią kosmyki ręcznikiem bądź dedykowanym temu czepkiem. Ponadto, aby dodatkowo nie obciążać pasm maska do kręconych włosów, powinna być aplikowana nie od nasady pasm, od ucha ku końcówkom. Wyjątkiem są preparaty pielęgnacyjne, które równocześnie wpływają na porost włosów bądź maski do skóry głowy. Jeśli nie jesteś pewien jak prawidłowo stosować posiadany kosmetyk, zapoznaj się z informacjami od producenta znajdującymi się na opakowaniu.

Jakie maski do włosów kręconych można znaleźć w asortymencie Drogerii Pigment?

Jakie maski do kręconych włosów skrywa asortyment naszej drogerii internetowej? Jaka jest najlepsza maska do włosów kręconych z przygotowanej przez nas oferty? Na powyższe pytania nie da się odpowiedzieć jednoznacznie, gdyż wszystko zależy od indywidualnych potrzeb Twoich pasm. Niemniej w Drogerii Pigment oferujemy maski do włosów kręconych od Alfaparf, Hairy Tale, Cantu oraz Insight zamknięte w wygodnych, ekonomicznych opakowaniach, dzięki czemu kosmetyki starczą na wiele rytuałów pielęgnacyjnych. Oczywiście w asortymencie nie mogło zabraknąć preparatów do równie wymagających typów pasm, a dokładnie masek wzmacniających oraz do włosów przetłuszczających się. Proponujemy również maski ochładzające kolor i maski do włosów farbowanych, które podtrzymają intensywność odcienia, zarazem nadając Twoim kosmykom zdrowy blask.