Kategorie

Maski

184 produktów

Aby włosy były odżywione i by dostarczyć im niezbędnych do prawidłowego wzrostu i wyglądu substancji, niezbędne jest uwzględnienie w pielęgnacji maski do włosów.
Maseczka do włosów ma bardziej skoncentrowany skład niż odżywka, jest bogata w oleje i witaminy, których potrzebują włosy, by pięknie i zdrowo wyglądać. Ma formułę gęstego, tłustego kremu, który nakłada się po myciu i pozostawia na włosach kilka do kilkudziesięciu minut i dokładnie spłukuje. Maska do włosów powinna być stosowana co kilka myć, zbyt częste z niej korzystanie może obciążać włosy i doprowadzić do ich przetłuszczania. Aby wzmocnić jej działanie można na pokryte nią włosy założyć foliowy czepek, który zwiększa nieco temperaturę, sprawiając, że łuska włosów otwiera się i szybciej chłonie substancje aktywne, które zawiera maseczka do włosów.
Wybór maski do włosów nie jest trudny, najlepiej, by była ona kontynuacją stosowanej pielęgnacji. Powinna być odpowiedzią na potrzeby włosów, dlatego jeśli wymagają one intensywnego odżywienia, najlepiej sięgnąć po preparat bogaty w oleje, a w przypadku tych, którym brakuje objętości lepiej sięgnąć po maski do włosów o lżejszej formule, która je odżywi, ale nie pozostawi na nich tłustej warstwy. Maska do włosów może być nakładana podczas domowego spa, może stanowić chwilę relaksu po ciężkim tygodniu, najlepiej, by jej stosowanie stało się regularnym rytuałem.
Najlepsza maska do włosów to taka, która je wzmacnia, pielęgnuje, sprawia, że są lśniące i zdrowe oraz przynosi efekt, którego od niej oczekujemy. Poznaj naszą ofertę i już dzisiaj wybierz maseczkę dla siebie.