Kategorie

Lakiery do paznokci

181 produktów

Od dawna kobiety malują swoje paznokcie, a piękne kolory i staranne wykonanie są prawdziwą ozdobą. Lakiery do paznokci utrzymują się na płytce około 3-5 dni, dzięki czemu ich kolor można z łatwością dopasować do stylizacji i jej charakteru.
Najlepsze lakiery do paznokci.
Najlepszy lakier do paznokci to taki, który szybko schnie, jego kolor dobrze kryje płytkę paznokcia i długo się utrzymuje. Wybierając lakiery do paznokci należy zdecydować się na kolor, który będzie pasować do stroju i okazji, a także czasu schnięcia, który gwarantuje producent.
Nie sposób policzyć tych wszystkich razy kiedy manicure zniszczył się ponieważ mokry lakier do paznokci dotknął innych przedmiotów, a na jego powierzchni pozostało nieestetyczne odbicie, dlatego tak ważne jest by wybierać lakier szybkoschnący lub top, który przyspieszy ten proces.
W naszej ofercie znajdują się lakiery do paznokci , które zapewniają różne wykończenie np. błyszczące, matowe, metaliczne, czy popularne ostatnio holograficzne. Dla kobiet, którym zależy na oryginalnym looku polecamy lakiery zmieniające swój kolor pod wpływem temperatury, które szczególnie spektakularne efekty dają na długiej płytce, tworząc piękny efekt ombre.
Najczęściej wybieranym lakierem jest czerwony lakier do paznokci, dodaje on elegancji i szyku stylizacji. Sprawdzi się zarówno w pracy jak i na randkę, jego aplikacja wymaga dokładności i staranności, ale efekt jest powalający.