Kategorie

Sera wygładzające do włosów

Twoje włosy nieustannie się puszą? Kiedy tylko poczują wilgoć, stają się trudne do opanowania? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoje włosy są wysokoporowate lub średnioporowate. Jeśli chcesz mieć nad nimi większą kontrolę i przez wiele godzin cieszyć się ładną fryzurą, zdecyduj się na serum wygładzające do włosów. Takie kosmetyki są łatwe do stosowania i co ważne błyskawicznie przynoszą rezultaty. Sera wygładzające do włosów mogą nie tylko redukować problem puszenia, lecz także działać na pasma odżywczo. Sprawdź, jakie produkty przygotowaliśmy dla Ciebie w Drogerii Pigment i wybierz serum, którym warto wzbogacić codzienną pielęgnację włosów.

49 produktów

Serum wygładzające do włosów – co warto o nim wiedzieć?

Serum wygładzające do włosów pomoże Ci przede wszystkim w walce z puszącymi się pasmami, które trudno jest ułożyć. Kosmetyk może jednak działać również nawilżająco, dzięki czemu wygląd pasm znacznie się poprawi. Serum wygładzające do włosów może też działać termoochronnie, co przyda Ci się szczególnie, jeśli lubisz stylizację z wykorzystaniem lokówki lub prostownicy. Serum to kosmetyk, który jest łatwy do stosowania. Możesz nałożyć kilka kropli na wilgotne lub suche włosy. Pamiętaj, że jeśli nakładasz produkt na suche pasma jego ilość powinna być ograniczona.

Serum wygładzające do włosów – jakich składników w nim szukać?

Serum na końcówki czy większe części pasm może działać wygładzająco, na co wpływa między innymi witamina E. Składnik ten powoduje, że pasma stają się bardziej elastyczne, łuski domknięte, a to powoduje, że włosy mniej się puszą. Jeśli chcesz, żeby Twoja fryzura zyskała blask, szukaj wśród kosmetyków zawierających macerat aloesowy, który wykazuje też działanie nawilżające. W składzie serum wygładzającego do włosów znajdziesz też olej z bergamotki, który nadaje pasmom lekkość i blask. Ekstrakt z nasion soi to kolejny składnik warty uwagi. Jak działa? Ekstrakt z nasion soi chroni włosy przed nadmierną utratą wilgoci, a dodatkowo je zmiękcza.

Serum wygładzające do włosów i nie tylko! Odkryj nasz asortyment!

Szampon i odżywka mogą się okazać niewystarczające. Warto wzbogacić pielęgnację, a w tym celu doskonale sprawdzi się serum wygładzające. W Drogerii Pigment znajdziesz też inne sera, na przykład termoochronne. Takie kosmetyki są konieczne, jeśli często suszysz włosy suszarką lub poddajesz je stylizacji z wykorzystaniem wysokiej temperatury. Takie serum warto stosować zawsze przed użyciem lokówki czy prostownicy, szczególnie na końcówki, które są najbardziej narażone na zniszczenia. Jeśli Twoje włosy wciąż się puszą, wypróbuj serum na końcówki silikonowe. Silikony działają wygładzająco i dodają pasmom blasku. Nie służą jednak każdemu, dlatego przygotowaliśmy również serum bez silikonu. Oferujemy też podstawowe kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy, czyli szampony, odżywki i regeneracyjne maski.