Zapisz się do newslettera i odbierz rabat -10% na pierwsze zakupy Sprawdź szczegóły

Kategorie

Bloczki polerskie do paznokci

Profesjonalne bloczki polerskie do paznokci to jedno z podstawowych akcesoriów w rękach stylistek paznokci. Pozwalają stworzyć bazę, przygotowując płytkę paznokcia do wielu zabiegów manicure i pedicure. Odpowiednio zastosowane, pozostawiają ją gładką i matową, choć są mniej inwazyjne od zwykłych pilników. Jest to zasługą odpowiednich, delikatnych materiałów wykorzystanych do ich produkcji. Bloki polerskie są nieodzownym narzędziem pracy wykorzystywanym w salonach kosmetycznych, lecz znajdują też zastosowanie podczas zabiegów domowych. W naszym sklepie znajdziesz bloczki polerskie do paznokci w dogodnych rozmiarach, pozwalające na komfortowe chwycenie i operowanie przy każdym paznokciu tak u dłoni, jak i u stóp.

2 produktów
Dostępność

Kiedy sprawdzają się bloczki polerskie do paznokci?

Bloczki polerskie do paznokci mogą być wykorzystane przy stylizacji naturalnych paznokci oraz tipsów. Warto korzystać z nich podczas większości zabiegów. Są nieocenione jako metoda opiłowywania krawędzi paznokcia oraz wygładzania płytki przed nałożeniem lakierów, w tym także tych hybrydowych. Pozostawiają paznokcie gładkie i równe, a do tego pomagają usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. W efekcie lakiery lepiej prezentują się na paznokciu i dłużej się na nim utrzymują. Poza tym bloki polerskie nadają się do stosowania przed nałożeniem odżywki, pozwalając na jej lepsze wchłonięcie. Wykorzystywane przy aplikacji tipsów bloczki polerskie do paznokci pozwalają na zmatowienie tipsów przed ich dalszą obróbką i zdobieniem.

Bloczki polerskie do paznokci a polerki

Na przygotowanie paznokci do dalszej stylizacji pozwalają nie tylko bloczki polerskie do paznokci, ale też specjalistyczne polerki. Mimo zbliżonego zastosowania, są to dwa odrębne akcesoria kosmetyczne. Polerki są bowiem wyposażone w różne stopnie gradacji, co pozwala na wykonywanie kilku innych czynności. Dają możliwość kompleksowego przygotowania paznokcia do dalszej stylizacji, wyrównując nie tylko płytkę, ale też jego krawędzie. Natomiast bloczki polerskie do paznokci są dostępne w wariantach o jednej z kilku gradacji decydującej o ich konkretnym zastosowaniu. Te o gradacji 80 umożliwiają np. ściąganie lakieru hybrydowego, a bloczki o gradacji 100-180 są odpowiednie do pracy z paznokciami akrylowymi i żelowymi. Gradacja w zakresie 240-500 pozwala na bezpieczne i skuteczne opracowanie naturalnych paznokci, a bloczki polerskie do paznokci o gradacji powyżej 500 są odpowiednie do polerowania płytki.

Bloczki polerskie w asortymencie Drogerii Pigment

W Drogerii Pigment znajdziesz zarówno bloczki polerskie do paznokci, jak i polerki nadające się do użytku profesjonalnego oraz prywatnego. Wszystkie proponowane produkty w tej kategorii są dostarczane przez uznane marki, mające doświadczenie w branży kosmetycznej. Producenci szanowani przez specjalistki zajmujące się stylizowaniem paznokci tym bardziej znajdą uznanie w oczach prywatnych użytkowników. Stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów, więc możesz mieć pewność, że sięgasz po bloczki polerskie do paznokci i polerki trwałe, funkcjonalne, a przy tym komfortowe w użytkowaniu.