Kategorie

Trwałe farby do włosów

Modne, odważne cięcie i koloryzacja mogą całkowicie odmienić twarz, jej kształt, a nawet samopoczucie. Diametralna zmiana wizerunku niekiedy wiąże się z wielkimi zmianami w życiu. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie trwałe farby do włosów, które zdobią drogeryjne półki. Stanowią one doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chcą odświeżyć aktualny kolor lub przejść szybką metamorfozę. Trwałe farbowanie włosów to zdecydowanie jeden z popularniejszych sposobów na zmianę odcienia na dłużej, w szczególności wśród osób, które preferują tradycyjne rozwiązania oraz jednolite kolory pasm.

131 produktów

Trwałe farby do włosów — na co zwrócić uwagę?

Sięgając po trwałe kolorowe farby do włosów, należy zwrócić uwagę na trzy podstawowe aspekty. Pierwszym z nich jest poziom kolorystyczny, czyli cyfra, którą znajdziesz obok nazwy koloru. Jest to kluczowe w momencie zestawiania aktualnego odcienia włosów z tym, który chcesz uzyskać po koloryzacji. Drugim istotnym aspektem jest ton koloru, który może być ciepły bądź chłodny. Przy jego wyborze najlepiej kierować się posiadanym typem urody. Na koniec zapoznaj się z informacjami dotyczącymi trwałości produktu. Proponowane przez nas farby do włosów trwałe to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób, które chcą ukryć siwe kosmyki, jak i tych, którzy szukają szybkiego sposobu na odświeżenie odcienia!

Jak używać farby do włosów trwałe?

Trwałe farby do włosów są bardzo proste w przygotowaniu oraz aplikacji. Pamiętaj, że włosy najlepiej farbować, gdy są lekko przetłuszczone, gdyż sebum pełni funkcję ochronną przed działaniem drażniących substancji zawartych w kosmetykach. Przygotowując się do zabiegu, dokładnie rozczesz włosy, podziel je na cztery sekcje, a następnie każdą z nich na kolejne dwie. Podzielone kosmyki podepnij, aby nie przeszkadzały w trakcie równomiernego nakładania. Następnie wymieszaj wszystkie składniki znajdujące się w opakowaniu, tj. krem koloryzujący oraz utleniający do momentu powstania jednolitej masy. Po przygotowaniu preparatu wystarczy, że równomiernie zaaplikujesz uzyskaną masę na każde wcześniej wydzielone pasmo.

Trwałe farby do włosów — poznaj ich zalety

Jeśli zastanawiasz się, czy trwałe farbowanie włosów jest dla Ciebie, to nadszedł ten moment, abyśmy rozwiali wszystkie Twoje wątpliwości. Nie da się ukryć, że rynek kosmetyczny oferuje wiele rozwiązań, jeśli chodzi o koloryzację — zaczynając od zmywalnych farb do włosów, przez półtrwałe preparaty koloryzujące, po trwałe kolorowe farby do włosów. Te ostatnie są szczególnie polecane osobom, które chcą ukryć pierwsze oznaki starzenia się, odświeżyć aktualny odcień włosów bądź przejść niemałą metamorfozę. Niemniej warto pamiętać, że farby do włosów trwałe mają również wiele zalet, które przemawiają za ich popularnością. Wśród nich można wyróżnić przede wszystkim duży wybór odcieni aniżeli w przypadku farb zmywalnych oraz wysoki poziom trwałości, który jest łatwy w utrzymaniu w przeciwieństwie do odcieni uzyskanych za pomocą farb półtrwałych.

Trwałe kolorowe farby do włosów od cenionych producentów

W Drogerii Pigment chętnie wychodzimy naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom naszych klientów. Z tego też względu staramy się nieustannie poszerzać asortyment o preparaty, które cieszą dużym uznaniem na rynku. Mając to na uwadze w bogatym asortymencie naszej drogerii internetowej, zaopatrzysz się w trwałe farby do włosów od cenionych producentów. Znajdziesz u nas zarówno farby do włosów trwałe w odcieniach blondu, brązu, jak i czerni. Koniecznie sprawdź naszą aktualną ofertą i znajdź farbę w pożądanym odcieniu!