Zapisz się do newslettera i odbierz rabat -10% na pierwsze zakupy Sprawdź szczegóły

Kategorie

Lakiery do włosów dodające objętości

Lakier do włosów to jeden z najchętniej wybieranych produktów do stylizacji pasm. Doskonale sprawdza się podczas tworzenia fryzury na ważną uroczystość, ale znajduje też zastosowanie na co dzień. Głównym zadaniem tego kosmetyku jest utrwalenie fryzury, jednak może też spełniać inne funkcje. W Drogerii Pigment znajdziesz lakiery do włosów dodające objętości. To produkty, dzięki którym włosy będą uniesione u nasady. Sprawdź, jakie lakiery do włosów dodające objętości przygotowaliśmy w Drogerii Pigment i wybierz kosmetyk, dzięki któremu utrwalisz fryzurę.

3 produktów
Dostępność

Lakier do włosów dodający objętości – dlaczego warto stosować?

Lakier do włosów dodający objętości jest świetnym rozwiązaniem, jeśli Twoje włosy są cienkie i szybko stają się przyklapnięte. Ten problem często dotyczy pasm niskoporowatych, które pięknie lśnią, ale najczęściej są niepodatne na stylizację, dlatego trudno je ułożyć. Może się więc zdarzyć, że pięknie uczesane w domu włosy już chwilę po wyjściu staną się przyklapnięte. Ten problem pomoże Ci rozwiązać lakier do włosów dodający objętości. W przypadku wielu produktów możesz stopniować efekt uniesienia, dokładając więcej lakieru. Zaletą dostępnych w naszym asortymencie lakierów jest możliwość łatwego usunięcia ich z włosów. Wystarczy, że je wyczeszesz.

Lakiery do włosów dodające objętości – jakie składniki mogą zawierać?

Lakiery do włosów dodające objętości mogą zawierać specjalne polimery, które powodują maksymalne podniesienie włosów u nasady. Te utrwalające kosmetyki mogą też mieć w składzie substancje, które odpowiadają za ich pielęgnacyjne właściwości. Do takich substancji należą keratyna, witamina E czy olej Inca Inchi. Składniki te odżywiają pasma, a dodatkowo chronią je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Lakiery do włosów dodające objętości to nie wszystko! Poznaj ofertę

Lakiery do włosów mogą spełniać różne funkcje, ale przede wszystkim powinny utrwalać. Mogą robić to w różnym stopniu, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie lakiery bardzo mocno utrwalające, mocno utrwalające i średnio utrwalające. Oferujemy również lakiery do włosów bez gazu. To produkty, które nie tylko utrwalą fryzurę, lecz także będą pielęgnować pasma. To możliwe dzięki zawartości składników takich jak oleje. Oferujemy również naturalne lakiery do włosów. Oprócz kosmetyków utrwalających w naszym asortymencie znajdziesz też produkty przeznaczone do pielęgnacji pasm oraz skóry głowy.