Kategorie

Maski odbudowujące

Twoje włosy są suche, kruche i łamliwe? Dotychczas stosowane odżywki nie sprostały potrzebom Twoich kosmyków? W takim razie znalazłeś się w dobrym miejscu! W Drogerii Pigment chętnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nieustannie poszerzając asortyment o nowe i niezawodne rozwiązania. Wśród nich znajdziesz nie tylko cieszące się rosnącym zainteresowaniem profesjonalne maski do włosów niskoporowatych oraz średnioporowatych, ale także maski odbudowujące włosy, z których pomocą przywrócisz swoim kosmykom dawną utraconą witalność. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem, a gwarantujemy, że znajdziesz u nas preparaty pielęgnacyjne na miarę swoich potrzeb.

47 produktów

W jaki sposób działają maski odbudowujące włosy?

Gdy nasze włosy tracą naturalną witalność, stają się sztywne, pozbawione blasku chętnie sięgamy po sprawdzone preparaty pielęgnacyjne, takie jak maski regenerujące bądź maski do włosów suchych i zniszczonych. W zapomnienie odchodzą inne propozycje kosmetyczne, które niekiedy mogą okazać się znacznie skuteczniejsze, jeśli pamiętamy o ich regularnym stosowaniu. Oczywiście mamy na myśli maski odbudowujące włosy, które genialnie sprawdzą się podczas pielęgnacji włosów intensywnie zniszczonych. Dedykowane osobom, których kosmyki są nie tyle zniszczone, ile podatne na kolejne uszkodzenia wnikają w głąb struktury włosa, wypełniając powstałe ubytki. Przed bezpośrednim zakupem jednak należy wziąć pod uwagę czy nasze włosy są równie podatne na przetłuszczanie się, gdyż w takim wypadku maski odbudowujące włosy mogą nasilić zjawisko.

Maski odbudowujące włosy jako uzupełnienie pielęgnacji kosmyków

Maski w przeciwieństwie do odżywek nie tylko zawierają znacznie więcej składników odżywczych, ale różnią się także częstotliwością stosowania. Niezależnie od tego czy sięgasz po preparaty o działaniu nawilżającym, dedykowane konkretnym typom włosów czy po maski odbudowujące włosy powinny one stanowić wyłącznie uzupełnienie Twojej dotychczasowej pielęgnacji. Wystarczy, że 2-3 razy w tygodniu poświęcisz niespełna 10 minut na nałożenie wybranej maski odbudowującej i poddasz się chwili relaksu. Tego typu produkty należy aplikować na umyte szamponem i lekko osuszone włosy najlepiej za pomocą grzebienia bądź szczotki. Dla lepszego efektu włosy można owinąć ręcznikiem, aby zawarte w masce składniki wniknęły w głąb struktury pasm. Na koniec wystarczy dokładnie spłukać włosy wodą i gotowe!

Jakie maski odbudowujące włosy znajdziesz w asortymencie naszej drogerii?

Znalezienie preparatów odbudowujących, które będą wyróżniać się satysfakcjonującym składem, a przy okazji niepowtarzanym zapachem to nie lada wyzwanie, w szczególności, że na sklepowych półkach pojawiają się coraz nowsze propozycje. Z tego też względu w Drogerii Pigment oferujemy maski odbudowujące włosy, które sprawią, że regularna pielęgnacja osłabionych i zniszczonych kosmyków okaże się prawdziwą przyjemnością. Zamknięte w wydajnych opakowaniach, pochodzące od cenionych w branży kosmetycznej producentów uchodzą za atrakcyjne cenowo rozwiązanie. W asortymencie znajdziesz maski odbudowujące włosy od Alfaparf, Cantu, Insight i wiele więcej. Koniecznie zapoznaj się z dostępnymi preparatami!