Kategorie

Maski proteinowe

Piękne i zdrowe włosy potrafią sprawić, że czujemy się nie tyle piękni, ile pewni siebie, dlatego nic dziwnego, że coraz więcej osób chętnie zapoznaje się z tajnikami świadomej pielęgnacji w oparciu o równowagę PEH. Jednym z jej elementów są oferowane przez nas maski proteinowe bogate w białka, które są podstawowym budulcem włosów. To właśnie za ich sprawą nasze pasma zachwycają nienagannym wyglądem. Oferujemy maski proteinowe do włosów od cieszących się niemałym uznaniem producentów, które z pewnością w mgnieniu oka staną się Twoim pielęgnacyjnym ulubieńcem. Koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem, w którym uwzględniliśmy również maski do włosów wysokoporowatych, średnioporowatych oraz niskoporowatych.

25 produktów

Maska proteinowa bez silikonów a naturalne składniki aktywne

Na sklepowych półkach coraz częściej goszczą preparaty pielęgnacyjne, które powstały wyłącznie na bazie substancji pochodzenia naturalnego. Wśród nich szczególne miejsce zajęły maski proteinowe bez silikonów, które w zależności od wielkości cząsteczek zawartych w nich naturalnych substancji odżywczych mogą nie tylko naprawić strukturę włosa od wewnątrz, ale pozostawić na pasmach ochronny film, zapobiegający nadmiernej utracie wilgoci. Dobra maska proteinowa bez silikonów powinna zawierać, takie składniki jak arginina, elastyna, keratyna, kolagen, proteiny jedwabiu oraz proteiny mleka. Ponadto należy pamiętać, że maska proteinowa na włosy powinna być stosowana z pełną świadomością, gdyż nadmiar proteiny może spowodować, że pasma staną się suche, szorstkie i podatne na łamanie się.

Maska proteinowa na włosy - kiedy warto po nią sięgnąć?

Z pewnością zastanawiasz się kiedy maska proteinowa na włosy powinna zagościć w Twoim rytuale pielęgnacyjnym. Otóż wszystko zależy od typu twoich włosów oraz jej kondycji. Niemniej postaramy się nieco rozwiać Twoje wątpliwości. Maski proteinowe sprawdzą się w momencie, gdy włosy są matowe, przyklapnięte lub brakuje im naturalnej objętości. Oprócz tego warto zwrócić uwagę czy pasma w ciągu dnia nie dzielą się na tzw. strąki oraz, czy są one podatne na stylizowanie. Wszystkie tego typu obserwację mogą świadczyć o tym, że Twoje włosy mają niedobór protein i niezbędne okazuje się ich dostarczenie za pomocą stosownych produktów, takich jak maski, czy odżywki, które stanowią nieodłączny element pielęgnacji.

Maski proteinowe do włosów a mnogość preparatów pielęgnacyjnych dostępnych w Drogerii Pigment

Znalezienie atrakcyjnych cenowo, a zarazem wydajnych produktów dedykowanych świadomej pielęgnacji to nie lada wzywanie. Z tego względu znajdziesz u nas maski proteinowe do włosów, które zachwycają zarówno swoim dobroczynnym działaniem, jak i nieprawdopodobnym zapachem, a także maski proteinowe bez silikonów od wielu producentów, którzy każdego dnia zyskują na popularności. Mowa oczywiście o Anwen, Cantu, Ecolab, Hairy Tale, Mawawo czy Trust My Sister. Oprócz tego w asortymencie naszej drogerii internetowej znajdziesz również maski emolientowe, maski humektantowe oraz maski
PEH
.