Zapisz się do newslettera i odbierz rabat -10% na pierwsze zakupy Sprawdź szczegóły

PURITO

PURITO


Co wyróżnia markę PURITO?


Marka PURITO kładzie duży nacisk na naturalność i ekologię. Tworzy kosmetyki do pielęgnacji, które zostały odpowiednio przebadane, dzięki czemu charakteryzują się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Wśród wielu produktów PURITO, dostępnych w sklepie internetowym Drogeria Pigment, znajdziesz kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, które zachwycą Cię swoim naturalnym składem i maksymalną naturalnością. To, co wyróżnia produkty PURITO, to ich niesamowity skład, gdyż poszczególne substancje są pozyskiwane jedynie w naturalny sposób. Nie są one drażniące, co jest dodatkowym atutem. Ich zadaniem jest wzmocnienie naturalnej odporności skóry. W kosmetykach do pielęgnacji PURITO możesz znaleźć składniki takie jak kwas hialuronowy, witaminy, śluz ślimaka, a także wąkrotę azjatycką. O wysokiej jakości oferowanych kosmetyków świadczy fakt, że marka zyskała uznanie EWG, czyli amerykańskiej organizacji ekologicznej.


Kosmetyki do pielęgnacji PURITO


Naturalny skład kosmetyków pielęgnacyjnych PURITO sprawił, że mogą być one stosowane przez każdego. Oznacza to, że możesz używać ich bez obaw, nawet jeżeli posiadasz skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień lub problematyczną. W oferowanych produktach nie znajdziesz sztucznych konserwantów, barwników, etanolu, parafiny, parabenów, a także sztucznych zapachów i siarczanów. Dzięki temu możesz stosować je bezpiecznie każdego dnia i dostarczać skórze jedynie najlepsze składniki, które są starannie skomponowane i oznaczone certyfikatami. To sprawia, że produkty PURITO pozwolą Ci zadbać odpowiednio o skórę dostarczając jej odpowiednich substancji nawilżających i odżywczych.


Ekologiczne produkty od PURITO


Kosmetyki PURITO cieszą się dużą popularnością wśród najbardziej wymagających klientów. Wynika to z ich naturalności, delikatności, a także przyswajalności. Zdecydowanym bestsellerem marki kosmetycznej PURITO są kremy z filtrem przeciwsłonecznym. Naturalna i efektywna formuła tych produktów zapewnia odpowiednią i skuteczną pielęgnację skóry. To doskonały sposób, aby przywrócić jej utracony blask, zregenerować i poprawić kondycję.


Do produkcji tych niezwykle skutecznych kosmetyków zostały wykorzystane najcenniejsze substancje pozyskane z natury. Marka PURITO kładzie duży nacisk na ekologię. Produkty, które znajdziesz w sklepie internetowym Drogeria Pigment, są sprzedawane w biodegradowalnych opakowaniach, które zostały wykonane z papieru pozyskanego z recyklingu. To sprawia, że decydując się na zakup tych kosmetyków, należycie dbasz o swoją skórę, a także o środowisko naturalne.