Kategorie

Gumki do włosów

Gumki i spinki do włosów to akcesoria, które każda kobieta ma w swojej kosmetyczce i z pewnością często wykorzystuje. Umożliwią stworzenie upięć, wiązanie koków, czy końskiego ogona, zapobiegając plątaniu się włosów. Pozwolą nadać fryzurze wymarzony kształt, jednak źle dobrane mogą zniszczyć włosy.

57 produktów

Gumki do włosów z jedwabiu – dlaczego warto wybrać?

Jedwab jest bardzo delikatnym materiałem, który nie wyrywa włosów i nie powoduje ich kruszenia. Wykonane z niego gumki do włosów dobrze utrzymują fryzurę. Nie elektryzują włosów i nie odgniatają się na nich, nawet jeśli są noszone wiele godzin. Gumki do włosów z jedwabiu charakteryzują się wytrzymałością. Zachowują estetyczny wygląd, nawet jeśli nosisz je na co dzień. Duże gumki do włosów wykonane z jedwabiu pasują do różnych fryzur, na przykład koka. Możesz też zastosować je, żeby urozmaicić wygląd warkocza. W Drogerii Pigment znajdziesz gumki do włosów z jedwabiu w wielu wariantach kolorystycznych – dostępne są między innymi pastelowe.

Dowiedz się więcej o gumkach sprężynkach

Gumki sprężynki wyglądem przypominają kawałek kabla telefonicznego. Są wykonywane z tworzywa, które charakteryzuje się wodoodpornością. Sztuczny materiał sprawia, że akcesorium doskonale sprawdzi się podczas różnych zabiegów pielęgnacyjnych. Możesz wykorzystać je do olejowania. W razie potrzeby błyskawicznie wyczyścisz akcesorium z olejków czy odżywki. Gumki sprężynki nie mają metalowego łączenia, dzięki czemu nie wyrywają i nie ciągną włosów. Brak tych problemów sprawia, że związane włosy nie przyczyniają się do bólu skóry głowy. Te akcesoria wyróżniają się specyficzną budową, która sprawia, że gumka dobrze utrzymuje fryzurę, a jednocześnie nie pozostawia na pasmach odgnieceń. Produkt nie niszczy też struktury włosów, dlatego może być stosowany na co dzień. Te elastyczne gumki dość mocno się rozciągają, a po zdjęciu z kosmyków powracają do swojej pierwotnej formy. Modele przypominające kabel telefoniczny sprawdzą się jako gumki do warkoczyków.

Gumki do włosów – jaki kolor wybrać?

Gumki do warkoczyków, koka czy kucyka są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. W naszym asortymencie znajdziesz modele idealne do jesiennych stylizacji – to między innymi bordowe i granatowe akcesoria do włosów. Kolejną propozycją są pastelowe gumki – wykorzystasz je w letnich zestawach. Przygotowaliśmy również wzorzyste produkty. Grochy to motyw pasujący do dziewczęcych stylizacji, natomiast krata sprawdzi się w eleganckich zestawach. Możesz wybierać również spośród roślinnych wzorów. Niektóre gumki do włosów są dodatkowo ozdobione kokardą. Taki model doskonale zaprezentuje się jako urozmaicenie warkocza i będzie pasował do eleganckich i dziewczęcych stylizacji. Jeśli nie chcesz, żeby gumka rzucała się w oczy, dopasuj ją do koloru włosów. Zarówno modele jedwabne, jak i sprężynki oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych. Nie brakuje czarnych i brązowych gumek do włosów.

Nie tylko gumki do włosów! Odkryj nasz asortyment!

Różnorodne spinki do włosów to tylko część naszego bogatego asortymentu. Przygotowaliśmy również inne akcesoria, dzięki którym urozmaicisz fryzurę. Możesz zdecydować się na spinki do włosów. Te bogato zdobione doskonale sprawdzą się jako urozmaicenie warkocza, koka, ale też rozpuszczonych pasm. Kolejna propozycja to opaski, na przykład z węzłem. Spełnią one praktyczną i dekoracyjną funkcję. Zapobiegną wpadaniu włosów do oczu, a jednocześnie urozmaicą fryzurę. W naszej ofercie nie brakuje też produktów, które ułatwią Ci ułożenie włosów. Możesz zdecydować się na szczotkę do modelowania lub papiloty. Zapuszczasz włosy? Stosuj nie tylko skuteczną wcierkę, lecz także grabki. Taki masażer pozwoli Ci lepiej rozprowadzić preparat po całej głowie, przyczyni się do poprawienia krążenia, a poza tym masaż jest bardzo relaksujący.