Kategorie

Mgiełki po opalaniu

Odpowiednie przygotowanie skóry do opalania jest bardzo ważne, jednak nie zapominaj również o zadbaniu o nią tuż po ekspozycji na słońce. W Drogerii Pigment znajdziesz wiele kosmetyków, które pozwolą Ci ukoić podrażnienia. Oferujemy między innymi mgiełki po opalaniu – to produkty przynoszące ulgę zaczerwienionej skórze, często dające również uczucie przyjemnego chłodu. Są one wygodne w użytkowaniu i nie zajmują wiele miejsca w kosmetyczce, więc możesz zabrać je ze sobą w podróż. Sprawdź, jakie mgiełki po opalaniu przygotowaliśmy dla Ciebie w Drogerii Pigment i wybierz produkt, przy pomocy którego ukoisz podrażnioną skórę.

Właśnie aktualizujemy produkty w tej kategorii. Wróć tutaj za chwilkę.

Mgiełka po opalaniu – dlaczego warto wybrać?

Mgiełki po opalaniu są bardzo wygodne w stosowaniu. Przede wszystkim charakteryzują się lekką formułą, dlatego możesz aplikować je dowolną liczbę razy w ciągu dnia, nawet na krótko przed wyjściem z domu. Mgiełka po opalaniu nie pobrudzi ubrań dzięki lekkiej formule. W Drogerii Pigment znajdziesz kosmetyki chłodzące – mogą one zawierać mentol, dzięki któremu chłodzą rozgrzaną słońcem skórę. Mgiełka po opalaniu wykazuje również działanie nawilżające. Taki kosmetyk możesz stosować nie tylko po ekspozycji skóry na słońce, lecz także na co dzień. Mgiełka przyda Ci się w upalny dzień, kiedy potrzebujesz ochłodzenia. Posłuży Ci też po prysznicu i po treningu. Wystarczy, że spryskasz nią ciało, żeby odczuć ulgę.

Mgiełka opalająca – co to?

Kosmetyki w formie mgiełki to nie tylko produkty łagodzące, lecz także przeznaczone do opalania skóry. W Drogerii Pigment znajdziesz mgiełki opalające, dzięki którym uzyskasz piękny odcień skóry bez konieczności przebywania na słońcu przez wiele godzin. Mgiełka opalająca jest wygodna w stosowaniu, szybko się wchłania, a po jej zastosowaniu nie musisz martwić się nieestetycznymi plamami czy smugami. Uzyskasz równomierny koloryt. W naszym asortymencie znajdziesz mgiełki opalające, które dodatkowo pielęgnują skórę, na przykład dzięki zawartości witaminy E.

Mgiełki po opalaniu i nie tylko – sprawdź naszą ofertę

Mgiełki po opalaniu to tylko część naszej bogatej oferty, w której znajdziesz również inne kosmetyki przeznaczone do ukojenia skóry po ekspozycji na słońce. Odpowiednią pielęgnację po opalaniu zapewnią Ci żele zawierające aloes. Składnik ten doskonale koi podrażnienia skóry. Oferujemy również balsamy po opalaniu, jednak w naszym asortymencie nie brakuje też produktów, które przydadzą Ci się podczas ekspozycji na słońce. Bezpieczne opalanie zapewnią kosmetyki z filtrami. Możesz też zdecydować się na produkty brązujące, wśród których znajdziesz chusteczki. Są one łatwe do stosowania – wystarczy przetrzeć chusteczką wybraną partię ciała, a po kilku godzinach pojawi się piękna opalenizna. To produkt, który doskonale sprawdzi się dla osób chcących przetestować opaleniznę uzyskaną bez słońca. Niewielką saszetkę z chusteczką zabierzesz do kosmetyczki, więc świetnie sprawdzi się na wakacjach.