Kategorie

Szampony w piance

Szampon w piance to idealny wybór dla osób mających suchą skórę głowy. Dzięki swoim właściwościom delikatnie umyje i ukoi skórę, zmniejszając uczucie dyskomfortu i zaczerwienienia. To ciekawa alternatywa dla klasycznych szamponów, które mają wielu zwolenników, ale także przeciwników. Szampony w piance uzyskują charakterystyczną konsystencję, cenioną przez osoby kochające delikatną pielęgnację. W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty tego typu odbiegające od siebie pod względem wielu aspektów. Wśród nich pojawiają się m.in. preparaty stworzone z myślą o konkretnej porowatości włosów. Dzięki temu każdy może dopasować odpowiedni kosmetyk do własnych potrzeb, by uzyskać niepowtarzalne efekty.

2 produktów
Producent

Jak działa szampon w piance?

Aby dokładnie oczyścić skórę głowy i prawidłowo ją nawilżyć oraz dostarczyć włosom substancji odżywczych, warto zastosować szampon w piance. Wystarczy nanieść na głowę połowę porcji dotychczas stosowanego szamponu w płynie. Dzięki swoim właściwościom pianka dokładnie się rozprowadza na całej powierzchni włosów, a pod wpływem wody zwiększa swoją objętość.

Szampon w piance to innowacyjny produkt przeznaczony do włosów delikatnych, wymagających odpowiedniej pielęgnacji. Większość tradycyjnych szamponów dostępnych na rynku to głównie koncentraty, które należy rozcieńczyć wodą. Szamponu w piance nie trzeba rozcieńczać. Jest więc bardzo wygodny w użyciu. Nie plącze włosów ani ich nie wysusza. Możesz umyć nim włosy szybko i dokładnie, ponieważ bardzo dobrze rozprowadza się na całej powierzchni głowy.

Składniki szamponu w piance

Formuła szamponów w piance bazuje na naturalnych detergentach o łagodnym działaniu. Dzięki swoim składnikom produkt ten przeznaczony jest do delikatnego mycia włosów. Oczyszcza włosy i nadaje im miękkość, bez ich nadmiernego obciążania. Formuła szamponu w piance oparta jest na bardzo delikatnych środkach myjących. Dzięki takiemu składowi można go stosować często, nawet przy najbardziej wrażliwej skórze głowy. Szampon zawiera łagodzące podrażnienia składniki, dzięki czemu polecany jest do wszystkich rodzajów włosów.

Szampon w piance charakteryzuje się delikatnym zapachem, dzięki czemu nie uczula ani nie drażni oczu. W naszej ofercie znajdziesz wiele takich produktów o zróżnicowanych składach.

Jak stosować szampon w piance?

W zależności od długości włosów należy użyć odpowiedniej ilości pianki i wmasować ją we włosy oraz w skórę głowy. Potem wystarczy odczekać kilka minut. Pianka nabierze w tym czasie objętości. Następnie należy ją rozprowadzić delikatnie po całej powierzchni włosów, masując je delikatnie palcami. Po masażu należy szampon spłukać wodą i kontynuować dalszą pielęgnację włosów.

Jeżeli okaże się, że pianki a włosach jest zbyt mało, dodaj odrobinę wody. Pod jej wpływem pianka powiększy swoją objętość i bez problemu rozprowadzisz ją na całej powierzchni włosów. To wygodne rozwiązanie, którego warto spróbować. Szampony w piance z naszej oferty są wydajne, dlatego trafią w gusta miłośników oszczędności i funkcjonalnych rozwiązań.

Zalety stosowania szamponu w piance

Szampon w piance przeznaczony jest do delikatnej skóry głowy, wrażliwej na podrażnienia. Można go stosować codziennie, nie wysuszając włosów. Efektem jest oczyszczenie skóry głowy od zanieczyszczeń i otrzymanie odświeżonych i delikatnie pachnących włosów. Pianka dokładnie rozprowadza się na całej powierzchni, wystarczy ją delikatnie wmasować we włosy. Pod wpływem wody zwiększa swoją objętość, dzięki czemu jej używanie prowadzi do oszczędności. Nie zawiera środków odpowiedzialnych za pienienie się produktu, które często wysuszają włosy. Przeznaczona jest do wszystkich rodzajów kosmyków dzięki naturalnym składnikom. Po zastosowaniu szamponu w piance włosy są bardziej lejące, nie czuć ich sztywności. Przy niewielkiej ilości pianki można umyć nawet bardzo długie kosmyki.