Kategorie

Maski do włosów niskoporowatych

Niskoporowate włosy są grube, ciężkie i gładkie. Co więcej, brakuje im naturalnej objętości, szybko się przetłuszczają, niezwykle trudno poddać je stylizacji, a za sprawą nieodpowiednio dopasowanej pielęgnacji bardzo łatwo o ich przeciążenie. Z tego też względu w szerokim asortymencie Drogerii Pigment znajdziesz wyróżniające się krótkim składem maski, a wśród nich maski do włosów niskoporowatych, dzięki którym Twoje kosmyki będą nie tylko pełne blasku, ale przede wszystkim miłe w dotyku oraz łatwe w stylizacji. Koniecznie zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą, w której uwzględniliśmy również maski regenerujące, odbudowujące, do włosów suchych i zniszczonych, a także do włosów cienkich. Z pewnością każdy znajdzie u nas preparaty pielęgnacyjne, które sprostają jego oczekiwaniom!

17 produktów

Dlaczego warto sięgnąć po maski do włosów niskoporowatych?

Do pielęgnacji włosów niskoporowatych zaleca się stosowanie łagodnego szamponu, stosownych odżywek, olejków, a nawet wcierek. Mało kiedy pamiętamy, że równie korzystne efekty może przynieść niejedna maska do włosów niskoporowatych dostępna na rynku kosmetycznym. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy po nią sięgnąć, to odpowiedź może być jedna. Oczywiście, że tak! Maski do włosów niskoporowatych wystarczy stosować dwa razy w tygodniu, w celu dostarczenia pasmom stosownej dawki cennych składników odżywczych, bez ich obciążania. Ponadto tego typu produkty dogłębnie nawilżają, wzmacniają i regenerują włosy, co sprawia, że są one również łatwiejsze w układaniu, a co najważniejsze pełne naturalnego blasku.

Prawidłowa pielęgnacja a maska do włosów niskoporowatych

Włosy niskoporowate nie wymagają niezliczonej ilości kosmetyków, wręcz przeciwnie. Warto ograniczyć się wyłącznie do kilku podstawowych, lecz z krótkim składem, bogatym w składniki pochodzenia naturalnego. Doskonałym tego przykładem są maski do włosów niskoporowatych, które zawierają zioła, takie jak pokrzywa, rumianek czy rozmaryn. W niektórych preparatach do pielęgnacji można również znaleźć kwas hialuronowy, odpowiedzialny za odpowiedni poziom nawilżenia, a także glicerynę czy pantenol. Niemniej przed bezpośrednim zakupem warto zwrócić szczególną uwagę czy wybrana przez nas maska do włosów niskoporowatych nie posiada w swoim składzie silikonów, które w nadmiarze mogą niekorzystnie wpłynąć na kondycję pasm.

Odkryj maski do włosów niskoporowatych dostępne w asortymencie Drogerii Pigment

W Drogerii Pigment oferujemy szeroki wybór atrakcyjnych cenowo preparatów pielęgnacyjnych, które czekają, abyś przekonał się o ich niezliczonych dobrodziejstwach. Dostępne u nas maski do włosów niskoporowatych zamknięte w wygodnych opakowaniach pochodzą od bardziej, jak i mniej znanych producentów, takich jak Anwen, Mawawo, Hairy Tale czy Trust My Sister, którzy zadbali o to, aby dostarczane przez nich rozwiązania w pełni sprostały potrzebom różnych typów włosów. W ofercie uwzględniliśmy również maski do włosów średnioporowatych oraz wysokoporowatych.