Zapisz się do newslettera i odbierz rabat -10% na pierwsze zakupy Sprawdź szczegóły

Kategorie

Płyny do higieny intymnej naturalne

Płyny do higieny intymnej naturalne to preparaty pozwalające na zadbanie o czystość i bezpieczeństwo tak wrażliwych miejsc. Bazują one na delikatnych składnikach, które nie tylko oczyszczają, lecz także pozwalają na pielęgnowanie ciała. W naszym asortymencie znajdziesz płyny do higieny intymnej naturalne w wielu odsłonach. Mowa tu m.in. o takich produktach, jak:

  • żele,
  • płyny.

33 produktów

Dzięki temu każdy użytkownik może wybrać taki preparat do higieny intymnej, jaki odpowiada jego potrzebom. Znaczenie ma między innymi konsystencja takiego produktu. Żele są gęstsze niż płyny, dlatego dla niektórych osób są one znacznie łatwiejsze w aplikacji podczas codziennego mycia.

Dostępne preparaty różnią się od siebie zapachem, pojemnością czy składami. Sprawia to, że możliwe staje się wybranie dokładnie takiego kosmetyku, jaki spełnia Twoje oczekiwania. To preparaty do higieny intymnej dla osób w każdym wieku. Sprawdzą się one doskonale podczas codziennego stosowania, świetnie zastępując preparaty stworzone z myślą o myciu całego ciała.

Płyny do higieny intymnej o delikatnych zapachach

Płyny do higieny intymnej mają za zadanie pielęgnować i czyścić. Wiele z nich to preparaty bazujące przede wszystkim na naturalnych substancjach. Nie mają one dodanych sztucznych aromatów, dlatego pachną niezwykle naturalnie i delikatnie. Pozwalają na zadbanie o higienę nawet w przypadku osób, które są szczególnie wrażliwe na działanie sztucznych dodatków, pojawiających się w wielu kosmetykach.

Nasza oferta opiera się przede wszystkim na produktach od polskich marek, które stawiają na naturalność, delikatność, a zarazem pielęgnację skóry w trakcie stosowania. W przypadku wrażliwych okolic intymnych ma to ogromne znaczenie.To także produkty w pełni wegańskie. Oznacza to, że nie zawierają one składników pochodzenia zwierzęcego.

Łagodne płyny do higieny intymnej

Płyny do higieny intymnej muszą być odpowiednio łagodne, by pozwalały na oczyszczenie skóry, a jednocześnie nie powodowały jej podrażnienia i infekcji. Właśnie dlatego bazują one na składnikach nawilżających i łagodzących, takich jak np. D-panthenol czy alantoina. Pozwalają na korzystanie z nich podczas codziennego mycia. Zapewniają uczucie komfortu i świeżości bez negatywnego działania na delikatną skórę w okolicach intymnych. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie naturalność i ekologiczne podejście do produkcji kosmetyków.

Płyny do higieny intymnej pozwalają również na zachowanie odpowiedniego pH miejsc intymnych - jak najbardziej podobnego do tego naturalnego. Dzięki temu można uniknąć podrażnień oraz infekcji. To znacznie lepszy wybór niż środki do mycia całego ciała, które nie muszą zachowywać tak specjalnego pH. W preparatach do higieny intymnej często pojawia się kwas mlekowy, odpowiadający za właściwą mikroflorę w tym miejscu.

Płyny do higieny intymnej do codziennego stosowania

W naszym asortymencie znajdziesz płyny do higieny intymnej, które pozwalają na codzienne stosowanie. Wszystko ze względu na łagodne składy. Takie preparaty nie podrażniają skóry i nie powodują infekcji intymnych, dlatego pozwalają na wykorzystywanie w trakcie każdorazowego mycia. Należy stosować je zgodnie z zaleceniami i dokładnie spłukać po użyciu. To środki niezwykle wydajne. Zostały one umieszczone w buteleczkach umożliwiających wygodne aplikowanie i stosowanie.