Kategorie

Pędzle do bronzerów mineralnych

Modelowanie twarzy przy pomocy bronzera pozwala optycznie zmienić kształt twarzy. Kosmetyk brązujący daje wiele możliwości – przy jego pomocy wyszczuplisz twarz, zmniejszysz czoło, zyskasz wąski lub uzyskasz mniejszy, węższy nos. Konturowanie wydaje Ci się skomplikowane? Wybierz odpowiedni pędzel do bronzera mineralnego, a z pewnością poradzisz sobie z tym etapem makijażu. W Drogerii Pigment przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór akcesoriów, dzięki którym modelowanie przebiegnie sprawnie, a jego efekty miło Cię zaskoczą.

1 produkt
Dostępność
Producent
  • Paese

    Pędzel umożliwia doskonałą aplikację produktu zarówno metodą suchą, jak i na mokro. Dzięki gęstej konsystencji włosia syntetycznego nabierzesz zawsze pożądaną ilość produktu. W przypadku aplikacji różu, ścięty kształt pędzla umożliwi odpowiednie nakładanie kosmetyku, podkreślające i uwydatniające kości policzkowe. Kształt pędzla doskonale współgra także z...

    Na stanie 70,10 zł

Jak dbać o pędzle do bronzerów mineralnych?

Pędzle do bronzerów mineralnych są zazwyczaj używane regularnie, nawet na co dzień. Trzeba więc dbać o nie w odpowiedni sposób. Brak regularnego czyszczenia to prosta droga do wystąpienia niedoskonałości na cerze. Zastanawiasz się, jak myć pędzel do bronzera, żeby nie odkształcił się i zachował włosie? Przede wszystkim przy zwilżaniu i spłukiwaniu zadbaj o to, żeby woda nie leciała do skuwki. Strumień powinien więc lecieć z włosiem, a nie pod włos. Do czyszczenia stosuj szare mydło, które należy dokładnie wypłukać wraz z zabrudzeniami. Ważne jest również odpowiednie suszenie. Nie używaj do tego celu suszarki czy kaloryfera – pozwól pędzlom wyschnąć naturalnie.

Pędzel do bronzera – co warto wiedzieć?

Pędzle do bronzerów mineralnych są dostępne w różnych kształtach. Ich główka może być zaokrąglona lub ścięta. Sprawdzą się do bronzerów konturujących, które służą do modelowania twarzy. Dostępne są też puchate modele, które nie służą do konturowania, a ocieplania. Dzięki nim możesz błyskawicznie uzyskać efekt opalonej skóry. Pędzle do bronzera mineralnego występują w wersji z naturalnego oraz syntetycznego włosia. Oferujemy modele z drewnianym trzonkiem oraz aluminiową skuwką – połączenie tych solidnych materiałów to gwarancja, że pędzel do bronzera posłuży Ci na długo.

Pędzle do bronzera to nie wszystko – poznaj nasz asortyment!

W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne pędzle do twarzy. Oprócz pędzli do bronzera mineralnego przygotowaliśmy też produkty do korektora. Dzięki akcesorium nałożysz ten kosmetyk precyzyjnie, co pozwoli Ci błyskawicznie zamaskować niedoskonałości na cerze. Oferujemy również pędzle do pudrowania pod oczami, czyli w miejscu, gdzie często podkład czy korektor zbierają się w załamaniach. Wykorzystanie akcesorium i pudru skutecznie zapobiegnie temu problemowi. Odpowiadamy na różne potrzeby, dlatego przygotowaliśmy zarówno pędzle wegańskie z syntetycznego włosia, jak i modele z włosia naturalnego. Oferujemy też zestawy pędzli, dzięki którym od razu będziesz mieć cały komplet najważniejszych akcesoriów do codziennego makijażu.