Kategorie

Kremy do twarzy z filtrem

Stosowanie ochrony przeciwsłonecznej jest wskazane, jeśli chcesz na długo zachować młodzieńczy wygląd. Wydaje się, że wystarczy aplikować krem do twarzy przeciwsłoneczny wyłącznie latem, kiedy to promienie są najsilniejsze. Jest jednak inaczej – o ochronę przed słońcem należy dbać przez cały rok, dlatego na co dzień Twój ulubiony krem nie będzie wystarczający. Sprawdź dostępne w Drogerii Pigment kremy przeciwsłoneczne do twarzy. Oferujemy produkty, które są nie tylko skuteczne, lecz także przyjemne w noszeniu. Skład wielu z kosmetyków został wzbogacony składnikami aktywnymi. Dzięki temu przeciwsłoneczny krem do twarzy nie tylko ją chroni, lecz także pielęgnuje. Sprawdź, jakie kosmetyki dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt, dzięki któremu ochronisz twarz przed szkodliwym działaniem promieni.

62 produktów

Przeciwsłoneczny krem do twarzy – dlaczego warto stosować?

Promieniowanie UV szkodzi skórze. Przede wszystkim przyspiesza powstawanie zmarszczek, a dodatkowo sprawia, że cera się przesusza. Długotrwała ekspozycja skóry na słońce grozi również powstawaniem przebarwień oraz zachorowaniem na nowotwór skóry. Wyróżnia się dwa typy promieniowania słonecznego. Jeden z nich to UVB, które jest odpowiedzialne za opaleniznę, ale również za poparzenia. Żeby chronić się przed tym promieniowaniem, potrzebny jest Ci przeciwsłoneczny krem do twarzy z wysokim filtrem. Drugi rodzaj promieniowania to UVA, na które jest się narażonym przez cały rok, nawet gdy pogoda jest deszczowa. UVA odpowiada za fotostarzenie się skóry. Kremy do twarzy z filtrem warto więc włączyć do codziennej pielęgnacji bez względu na porę roku.

Kremy przeciwsłoneczne do twarzy – jak działają?

W Drogerii Pigment znajdziesz niejeden krem do twarzy przeciwsłoneczny, który zapewni Ci odpowiednią ochronę nawet w najbardziej słoneczne dni. Dostępne są produkty z SPF 50, a także z SPF 30 i mniej. Bez trudu więc dopasujesz kosmetyk do potrzeb. Dostępne w naszym asortymencie kremy skutecznie chronią skórę przed słońcem, jednak mogą również spełniać inne funkcje. Oferujemy kremy nawilżające z filtrem – zawierają przykładowo kwas hialuronowy lub olej z pestek malin. Nie brakuje również kosmetyków przeciwsłonecznych, a jednocześnie łagodzących – zawierają one D-Panthenol. Takie produkty świetnie sprawdzą się w roli przeciwsłonecznego kremu dla cery wrażliwej.

Kremy do twarzy z filtrem i nie tylko

W naszym asortymencie znajdziesz kremy nawilżające z filtrem. Są one przeznaczone do nakładania tuż po użyciu kremu do twarzy na dzień. Pamiętaj, że w ciągu dnia warto nałożyć je ponownie, żeby zapewnić stałą ochronę przeciwsłoneczną. W naszym asortymencie znajdziesz również inne produkty do pielęgnacji cery. Oferujemy kremy regenerujące, przeciwzmarszczkowe, dla cer suchych i tłustych, a także naczynkowych. Tak bogaty asortyment sprawia, że bez trudu znajdziesz kosmetyk, który zadba o wygląd Twojej cery.