Kategorie

Kremy pod oczy redukujące cienie

Czy wiedziałeś, że skóra w okolicach oczu jest o blisko 40% cieńsza niż w innych częściach twarzy? Tak, dokładnie! Dlaczego więc tak często zapominamy o jej prawidłowej pielęgnacji? W jaki sposób zredukować cienie pod oczami będące skutkiem nieprzespanej nocy, zmęczenia, bądź stresu? Odpowiedź jest banalnie prosta! Wystarczy, że zapoznasz się z dostępnym asortymentem Drogerii Pigment, w którym uwzględniliśmy naprawdę wiele różnorodnych kremów pod oczy, stanowiących doskonałe uzupełnienie rytuału pielęgnacyjnego. W ofercie znajdziesz zarówno krem pod oczy redukujący cienie, jak i preparaty o działaniu przeciwzmarszczkowym oraz odżywczym. Koniecznie zapoznaj się z proponowanymi przez nas produktami i znajdź ten jedyny, który sprosta oczekiwaniom Twojej skóry!

54 produktów

Komu jest dedykowany krem pod oczy redukujący cienie?

Krem pod oczy przeciw cieniom mogą stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni w każdym wieku, chcący zadbać o skórę swojej twarzy od zewnątrz. Preparat to idealne uzupełnienie codziennej pielęgnacji, które w mgnieniu oka stanie się sprzymierzeńcem z nieestetycznymi cieniami. W rzeczywistości przyczyn powstawania tzw. sińców w okolicach oczu może być naprawdę wiele. Mogą być one spowodowane przemęczeniem, długotrwałą ekspozycją na stres, używkami w postaci papierosów oraz alkoholu, nieodpowiednio zbilansowaną dietą oraz wielogodzinnym przesiadywaniem przed monitorem. Niezależnie od tego, który z wymienionych czynników spowodował u Ciebie pojawienie się sińców postaw na krem pod oczy redukujący cienie z oferty Drogerii Pigment i ciesz się idealnym wyglądem każdego dnia.

Jaki powinien być skuteczny krem pod oczy przeciw cieniom?

Na sklepowych półkach można znaleźć rozmaite preparaty, które przywrócą utracony blask Twojej skórze. Wśród nich od dłuższego czasu królują kremy pod oczy naturalne, wegańskie, odżywcze, a także bezpośrednio zwalczające zmiany, jak cienie czy sińce. Jednak czym powinien wyróżniać się dobry krem pod oczy przeciw cieniom? Otóż produkty dedykowane pielęgnacji skóry wokół oczu powinny przede wszystkim wyróżniać się składem bogatym w naturalne składniki odżywcze, skutecznie wpływać na elastyczność skóry, równocześnie zapewniając jej długotrwałe nawilżenie oraz właściwe pH. Ponadto warto zwrócić uwagę, czy wybrany krem pod oczy redukujący cienie został wzbogacony o stosowne filtry przeciw promieniowaniu UVA oraz UVB, a także czy został przebadany pod kątem dermatologicznym oraz okulistycznym.

Krem pod oczy redukujący cienie a pobudzający krążenie krwi masaż

Szukając produktów do pielęgnacji twarzy, szczególną uwagę zwracamy przede wszystkim na ich skuteczność. Niemniej wiele osób zapomina, że na działanie preparatu wpływają nie tylko zwarte w nim składniki aktywne, ale również forma aplikacji. Należy unikać intensywnego wcierania preparatu w skórę wokół oczu ze względu na jej niezwykłą delikatność. Najlepiej, aby krem pod oczy przeciw cieniom został wklepany, i co więcej, połączony z masażem, który pobudzi krążenie krwi oraz limfy w okolicach oczu, niwelując ryzyko pojawienia się zastojów, tym samym wzmacniając skuteczność produktu.