Podejmij wyzwanie już dziś! Powiedz STOP rakowi szyjki macicy! Sprawdź szczegóły

Kategorie

Farby do tkanin

Daj Twoim ubraniom drugie życie!

24 produktów
Dostępność
Producent

Garderoba wymaga odświeżenia i znudziły się już stare ubrania? Nadaj jej drugie życie! Barwnik do tkanin w kilka chwil sprawi, że odmienisz ulubione bluzki i spodnie.
Farby do ubrań pozwalają na to, by ulubiona sukienka w jeden wieczór zmieniła kolor na ten, który jest najmodniejszy w sezonie. Wystarczy, że saszetkę zawierającą barwnik do ubrań umieścimy w pralce wraz z odzieżą, wypierz ją i ciesz się zupełnie nową garderobą. Farby do tkanin to także doskonałe rozwiązanie dla tych, którym szybko się nudzi wystrój wnętrz, pozwalają na błyskawiczną jego metamorfozę, wystarczy wybrać barwnik do tkanin w danym kolorze i zafarbować poszewki na poduszki, pled, czy bieżniki i serwetki.
Jak wybrać farby do ubrań?
Decydując się na barwnik do ubrań należy zwrócić uwagę na to, do farbowania jakich tkanin jest on przeznaczony. Nie wszystkie farby do tkanin nadają się do farbowania wełny, czy jedwabiu oraz jaka jest zawartość włókien syntetycznych w tkaninie. Im jest wyższa, tym trudniej farbuje się materiał, a często jest to nawet niemożliwe.
Farby do tkanin dla kreatywnych.
Osobom, które chcą nadać swoim ubraniom niecodzienny charakter z pewnością nie trzeba przedstawiać farby do ubrań. Odpowiednio wykorzystywane pozwalają stworzyć efekt ombre lub różnorodne wzory. Ograniczeniem jest jedynie kreatywność, dlatego jeśli Ci jej nie brakuje, spróbuj swoich sił i już dzisiaj pokaż innym swój styl!