Kategorie

Maski regenerujące

Każdy z nas marzy o pięknych, lśniących i przede wszystkim mocnych włosach, niczym z reklam telewizyjnych znanych ze sklepowych półek produktów. Nie ma w tym nic dziwnego! Zadbane, odpowiednio odżywione włosy podobnie jak subtelnie podkreślone oczy i biały uśmiech uchodzą za nieodzowną wizytówkę, o którą należy dbać nie tylko od święta. Z tego też względu w bogatym asortymencie Drogerii Pigment znajdziesz atrakcyjne cenowo maski regenerujące do włosów zamknięte w wygodnych słoiczkach od znanych i cenionych w branży kosmetycznej producentów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą, gdyż nie mogło w niej zabraknąć również masek do włosów niskoporowatych, średnioporowatych, a także zwiększających objętość.

90 produktów

Regenerująca maska do włosów - kiedy warto po nią sięgnąć?

W drogeriach stacjonarnych, jak i internetowych można znaleźć różnorodne maski do włosów, różniące się między sobą zawartymi w nich składnikami odżywczymi, właściwościami, a co za tym idzie, również przeznaczeniem. Wśród nich dumnie triumfują maski do włosów regenerujące, które podobnie jak maski do włosów suchych i zniszczonych sprawdzą się podczas pielęgnacji włosów intensywnie zniszczonych z powodu regularnego wystawienia na wysoką temperaturę bądź farbowania. Należy jednak mieć na uwadze, że niejedna maska regenerująca na włosy posiada w swoim składzie substancje dociążające, wpływające na grubość kosmyków, które mogą powodować, że niezwykle cienkie kosmyki będą nie tyle oklapnięte, ile będą wyglądać nieświeżo. Z tego też względu przed bezpośrednim zakupem warto zapoznać się zarówno z informacjami dotyczącymi przeznaczenia, czyli jakiemu typowi włosów dedykowany jest preparat, jak i zaleceniami producenta odnośnie prawidłowego jej stosowania.

Dlaczego warto stosować maski do włosów regenerujące?

Zastanawiasz się, dlaczego regenerująca maska do włosów powinna zagościć w Twojej kosmetyczce? Odpowiedź jest prosta! Wystarczy spojrzeć na jej niezliczoną ilość zalet oraz korzyści, jakie może przynieść jej regularne stosowanie. Otóż maska regenerująca na włosy w przeciwieństwie do masek odbudowujących wpływa na kosmyki na poziomie komórkowym. Sprawia, że włosy stają się gładkie i bardziej odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych w postaci wiatru, słońca, a także koloryzacji czy stylizacji. Jednak to nie wszystko, gdyż regenerująca maska do włosów posiada w swoim składzie znacznie więcej składników odżywczych aniżeli tradycyjne odżywki. Z tego też względu pomimo stosowania 2-3 razy w tygodniu wyróżnia się wysoką skutecznością działania.

Maski do włosów regenerujące w asortymencie Drogerii Pigment

W Drogerii Pigment jesteśmy całkowicie świadomi, że włosy podobnie jak skóra naszej twarzy oraz ciała zasługują na produkty pielęgnacyjne dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Mając to na uwadze, w naszym asortymencie znajdziesz maski regenerujące do włosów, które za sprawą odpowiednio wyważonej kompozycji składników odżywczych przywrócą Twoim kosmykom dawno utracony blask oraz witalność. W ofercie uwzględniliśmy maski do włosów regenerujące od znanych i cenionych wśród klientów marek, takich jak Alfaparf, Ecolab, L’Biotica, L’Oreal Professionnel, Vis Plantis i wiele więcej. Koniecznie zapoznaj się z dostępnymi produktami!