Kategorie

Depilacja

51 produktów

Depilacja jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów, niektórzy golą się codziennie, inni wykonują zabiegi rzadziej. Wszystko zależy od skóry, potrzeb i tempa wzrostu włosów.
Krem do depilacji - alternatywa dla golenia
Jest to bezbolesna i bardzo szybka metoda. Na skórę nakłada się krem do depilacji, który rozpuszcza włosy. Preparat spłukuje się po czasie zalecanym przez producenta, można go zetrzeć także przy użyciu szpatułki, choć już samo przemycie wodą powinno całkowicie oczyścić skórę. Krem do depilacji działa poniżej wystającego ponad powierzchnię skóry włosa, dlatego efekty utrzymują się nawet 3-5 dni. Ten sposób polecany jest szczególnie osobom o wrażliwej, skłonnej do podrażnień skórze. W zależności od rodzaju kremu może służyć do depilacji nóg, rąk, pach, bikini, albo nawet twarzy.
Plastry do depilacji - efekty na dłużej
Kobietom, które oczekują bardziej trwałych efektów polecamy plastry do depilacji. Choć metoda ta jest dość bolesna i wymaga wprawy, to jej efekty wynagradzają to w zupełności. W naszej ofercie znajdziesz plastry do depilacji gotowe do użycia. Są odpowiedniej długości, znajduje się już na nich wosk. Wystarczy ogrzać je w dłoniach, dokładnie przykleić do skóry i energicznie oderwać w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosa. W naszej ofercie znajdują się plastry do depilacji ciała oraz do depilacji twarzy, które różnią się długością, dzięki czemu są wygodniejsze w użytkowaniu.
Po zakończonym zabiegu depilacji, skórę należy oczyścić z resztek wosku oliwką, która dodatkowo koi podrażnioną skórę.