Kategorie

Spraye z filtrem do ciała

Kosmetyki przeznaczone do ochrony skóry przed działaniem promieni słonecznych to jedne z najważniejszych produktów, które powinny znaleźć się w Twojej kosmetyczce. Latem, kiedy całe ciało jest narażone na działanie silnego promieniowania, zadbaj o jego pielęgnację w szczególny sposób. Pomogą Ci w tym spraye z filtrem do ciała, które znajdziesz w Drogerii Pigment. Produkty te są przyjemne w nakładaniu, a niektóre z nich mają również właściwości chłodzące, dzięki czemu przynoszą ulgę w gorące dni. Sprawdź, jakie spraye z filtrem do ciała dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt idealny na wakacyjny wyjazd.

10 produktów

Spraye z filtrem do ciała – dowiedz się więcej

W Drogerii Pigment znajdziesz zróżnicowane spraye z filtrem do ciała, jednak tym, co je łączy, jest wysoka ochrona przed promieniowaniem UVA/UVB. Zawierają one SPF50+, który zapewnia doskonałe zabezpieczenie nawet wrażliwej skórze. Oferujemy spraye, które są bardzo przyjemne w nakładaniu. Bez trudu je rozsmarujesz w taki sposób, żeby nie ominąć żadnego miejsca. Oferujemy produkty, które należy aplikować na około 20–30 minut przed ekspozycją na słońce. Produkty z filtrami wymagają ponownego stosowania, na przykład podczas bardzo długiej ekspozycji na słońce, ale też po korzystaniu z wody czy wytarciu się ręcznikiem.

Spraye z filtrem do ciała – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kiedy wybierasz spray z filtrem, zwróć uwagę na to, jaką ochronę przed słońcem oferuje. Kosmetyki te mogą jednak działać nie tylko jako ochrona przeciwsłoneczna, lecz także pielęgnacyjnie. Oferujemy spraye z filtrem, które zawierają pielęgnacyjne olejki, na przykład kokosowy i arganowy. W kosmetykach tych znajdziesz witaminę E, która zwalcza wolne rodniki, dzięki czemu przeciwdziała procesowi starzenia. Oferujemy również spraye wzbogacone ekstraktem z aloesu, który wykazuje działanie łagodzące. Forma sprayu dobrze sprawdzi się również do ochrony włosów – takie kosmetyki też znajdziesz w naszym asortymencie

Spraye z filtrem do ciała to nie wszystko – poznaj nasz asortyment!

Ochrona przeciwsłoneczna jest bardzo ważna dla zdrowia, dlatego przygotowaliśmy tak bogatą ofertę kosmetyków zabezpieczających przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB. W asortymencie nie brakuje między innymi wygodnych do stosowania i skutecznych kremów, które mogą wykazywać działanie nie tylko ochronne, lecz także pielęgnacyjne. W Drogerii Pigment znajdziesz również mleczka, które sprawdzą się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, których delikatna skóra szczególnie potrzebuje ochrony. Możesz również wybrać olejki z filtrem – mogą one zawierać witaminę E, dzięki czemu chronią skórę i jednocześnie ją pielęgnują. Dostępne są również produkty do ochrony twarzy i specjalne kosmetyki do ust. Jeśli lubisz cieszyć się estetyczną opalenizną, sprawdź produkty, które ją utrwalają. Nie brakuje u nas również produktów przyspieszających opalanie.