Kategorie

Odżywki w sprayu

Lubisz produkty wygodne do stosowania, ale przede wszystkim skuteczne? Właśnie takie są odżywki w sprayu. W Drogerii Pigment znajdziesz te produkty przeznaczone do pasm o różnych potrzebach. Oferujemy odżywki w sprayu dla dzieci i dorosłych, dla osób zmagających się z przesuszonymi włosami oraz tych, których pasma utraciły blask. Część z produktów dostępnych w tej kategorii sprawdzi się podczas zabiegu olejowania – kosmetyk wykorzystasz bowiem w roli podkładu pod olej. Sprawdź, jakie odżywki w sprayu dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt, dzięki któremu łatwo rozczeszesz włosy i błyskawicznie o nie zadbasz.

43 produktów

Odżywki w sprayu do włosów – jakie problemy rozwiązują?

Odżywki w sprayu dostępne w Drogerii Pigment są nie tylko wygodne do stosowania, lecz także skuteczne. Rozwiązują mnóstwo problemów – to zasługa świetnie skomponowanych składów, w których znajdziesz między innymi hydrolizat jedwabiu. Składnik ten sprawia, że rozczesywanie włosów staje się łatwiejsze. Problem z plątaniem się pasm dotyczy często osób, które stosują niewłaściwą pielęgnację, mają włosy przesuszone, a dodatkowo często korzystają ze stylizacji gorącym powietrzem przyczyniającym się do niszczenia pasm. Odżywka w sprayu do włosów może też zawierać esencję z pistacji. To substancja, która gwarantuje pasmom ochronę koloru. Zawierającą ją odżywka w sprayu do włosów rozwiąże więc problem z szybkim płowieniem odcienia wskutek ekspozycji na słońce.

Odżywka w sprayu do włosów – jakie składniki może zawierać?

Odżywka w sprayu dla dzieci może zawierać między innymi olej z malin, który nie pozostawia tłustego filmu, a dobrze chroni włosy przed łamaniem. Kosmetyk może też zawierać proteiny z pszenicy i owsa – odbudowują one łuski włosów. Odżywka w sprayu dla dzieci ma za zadanie nie tylko pielęgnować, lecz także ułatwiać rozczesywanie pasm. W naszym asortymencie znajdziesz też kosmetyki zawierające olej ze słodkich migdałów, który dogłębnie odżywia włosy. Zwróć też uwagę na zawartość ekstraktów, na przykład z pokrzywy – wpływa on na przyspieszenie wzrostu włosów.

Odżywki w sprayu do włosów i nie tylko – sprawdź nasz asortyment

Odżywki w sprayu do włosów są tylko częścią naszej rozbudowanej oferty. W Drogerii Pigment znajdziesz też kosmetyki do włosów w innej formie. W asortymencie dostępne są produkty odpowiadające na zróżnicowane potrzeby posiadaczek włosów wysoko-, średnio- i niskoporowatych. Jeśli Twoje włosy stały się słabe i kruche, zdecyduj się na odżywkę odmładzającą. Zdarza się, że pasma po farbowaniu na blond przyjmują po czasie nieładny, żółty odcień Zredukujesz to dzięki odżywce ochładzającej kolor. Twoim włosom brakuje blasku? Wypróbuj płukankę octową i ciesz się lśniącymi pasmami. W naszej ofercie znajdziesz też odżywki wegańskie i bez spłukiwania. Nawet najdokładniejsze przestudiowanie składów kosmetyków nie gwarantuje w przypadku Twoich włosów sukcesu? Zdecyduj się na miniatury odżywek – to wygoda i oszczędność.