Kategorie

Wegańskie peelingi do ciała

Peelingowanie skóry jest ważnym etapem pielęgnowania jej. Usuwanie martwego naskórka przyczynia się do wygładzenia skóry. Peeling przyczynia się również do poprawienia ukrwienia, a poza tym pomaga w walce ze śladami po niedoskonałościach. Możesz wykonywać go przy pomocy kosmetyków, w których składzie nie znajdują się żadne substancje pochodzenia zwierzęcego. W Drogerii Pigment znajdziesz wegańskie peelingi do ciała, które działają skutecznie, pięknie pachną, a ich używanie będzie dla Ciebie przyjemnością. To kosmetyki pełne składników, które zadbają o miękkość i gładkość Twojej skóry. Sprawdź, jakie peelingi wegańskie do ciała dla Ciebie przygotowaliśmy.

7 produktów

Wegańskie peelingi do ciała – jakich składników w nich szukać?

Najważniejszym składnikiem peelingu do ciała są drobinki złuszczające. W wegańskich produktach mogą być wykonane z różnych surowców. W Drogerii Pigment znajdziesz między innymi peelingi wegańskie do ciała zawierające cukier i sól. To najpopularniejszy produkty wykorzystywane w roli drobinek ścierających w peelingach. Zwróć jednak uwagę również na pozostałe składniki. W naszym asortymencie znajdziesz wegańskie peelingi do ciała zawierające olejek migdałowy, który przyczynia się do nawilżenia skóry. Nie brakuje również produktów wzbogaconych masłem shea. Jest ono bogate w witaminę A, dlatego przyspiesza regenerację skóry.

Wegańskie peelingi do ciała to nie wszystko! Poznaj nasz asortyment!

W Drogerii Pigment znajdziesz duży wybór wegańskich peelingów do ciała, które są idealne dla osób poszukujących kosmetyków bez substancji pochodzenia zwierzęcego. Oferujemy peelingi cukrowe oraz cukrowo-solne, jednak to nie wszystkie produkty do usuwania martwego naskórka. W Drogerii Pigment znajdziesz również mydła peelingujące, które są skuteczne, a jednocześnie są ekologicznym rozwiązaniem ze względu na opakowanie. Oferujemy też akcesoria, które posłużą Ci do ścierania martwego naskórka. Są to rękawice peelingujące przeznaczone do wielokrotnego użytku. Wystarczy namoczyć je delikatnie przed użyciem i zastosować podczas kąpieli, a skóra będzie przygotowana na kolejne kroki pielęgnacyjne, na przykład nałożenie balsamu.