o Pigmencie

Drogeria Pigment powstała z pasji i zaangażowania. Priorytetem jest dla nas satysfakcja i zadowolenie naszych gości, w związku z tym do każdego podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o najwyższą jakość obsługi. Zależy nam, aby każda osoba dokonująca nawet najmniejszego zakupu w Pigmencie doświadczyła przyjemności płynącej z nie tylko z samego faktu otrzymania nowego produktu, ale także z całego przebiegu zakupów.

asortyment

Naszą ofertę wyróżnia starannie dobierany i regularnie aktualizowany asortyment, który odpowiada na potrzeby i sugestie naszych gości. Dużą część oferty Pigmentu stanowią unikatowe i niszowe marki kosmetyków naturalnych i organicznych, w których wartościowe składy odgrywają znaczącą rolę. Jesteśmy polską firmą, w związku z tym z dumą wspieramy i promujemy rodzimych producentów oraz lokalne manufaktury. W naszym asortymencie znajdują się również światowe i profesjonalne marki, w tym niezwykle dynamicznie rozwijająca się kategoria kosmetyków koreańskich.

Oferta makijażowa Drogerii Pigment to marki uwzględniające najnowsze trendy oraz szeroka gama produktów mineralnych, których zadaniem jest nie tylko upiększanie, ale także troska o dobrą kondycję skóry. Dynamicznie rozwijamy również ofertę pędzli do makijażu, odpowiadając na potrzeby odwiedzających nas wizażystek oraz entuzjastek make-upu.

Dbamy o to, aby nasz asortyment w dużej mierze stanowiły produkty wegańskie.

Wprowadzając nową markę do oferty Pigmentu, poznajemy dokładnie jej założenia oraz testujemy produkty, aby móc przekazać naszym gościom wraz z nimi najwartościowsze informacje na ich temat.

filozofia: troska o środowisko naturalne

Naszą misją jest troska i odpowiedzialność za środowisko naturalne. Małymi krokami, które podejmujemy na co dzień, staramy się minimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne w każdym obszarze naszej działalności.

Nasze paczki pakujemy w ekologiczny sposób, bez dodatku folii bąbelkowej. Kartony, w które pakujemy zamówienia, zawierają nie mniej niż 75% surowców wtórnych. Jednocześnie w 100% spełniają one wymagania dotyczące przydatności do odzysku poprzez recykling materiałowy. Papier, którego używamy wewnątrz firmy, pochodzi z recyklingu.

Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do troski o nasze środowisko. Nieustannie poszukujemy nowatorskich i najbardziej przyjaznych przyrodzie rozwiązań.

nie przegap informacji o nowościach i promocjach

bądź na bieżąco!