Kategorie

Kosmetyki do stylizacji włosów

122 produktów

Piękne loki, niesforne fale, czy idealnie gładkie włosy - każda kobieta dokłada wszelkich starań, by jej fryzura wyglądała nienagannie. Aby stylizacja włosów była łatwiejsza, a jej efekty trwałe niezbędne są kosmetyki do stylizacji włosów. Bez względu na to, jaką fryzurę układamy, przydadzą nam się kosmetyki, które pomogą nam osiągnąć zamierzony cel. Jakich preparatów używać, by ochronić włosy i sprawić, że pięknie lśnią?
Zacznijmy od suszenia, niezbędne będą kosmetyki do stylizacji włosów o właściwościach termoochronnych. Osłonią włosy przed ciepłym powietrzem suszarki i w dalszym etapie stylizacji przed wysoką temperaturą podczas prostowania i kręcenia. Jeśli włosy są cienkie i brakuje im objętości, warto sięgnąć po musy i pianki.
Jeśli włosy naturalnie się kręcą, dobrze jest podkreślić naturalne fale preparatami do włosów kręconych. Zimą i gdy dużo czasu spędzamy w pomieszczeniach klimatyzowanych z pomocą przychodzą antystatyczne kosmetyki do stylizacji włosów, które sprawią, że włosy będą gładkie i przestaną się elektryzować. Krótkie włosy ujarzmi guma lub krem do włosów nadający im matowe wykończenie. Podkreślone końcówki w przypadku włosów o średniej długości uzyskamy stosując woski i żele, to za ich sprawą włosy zyskują naturalny look.
Jeśli fryzura ma być trwała przez kilka godzin sprawdzi się lakier do włosów. Im jest mocniejszy, tym cięższe i grubsze włosy jest w stanie ujarzmić, delikatne lakiery o słabszej mocy idealnie się sprawdzą w przypadku włosów rozpuszczonych i cienkich.
W ofercie Drogerii Pigment znajdziesz kosmetyki do stylizacji włosów od najlepszych marek, które poradzą sobie z niemal każdą fryzurą i zagwarantują perfekcyjnie wystylizowane włosy każdego dnia.