Kategorie

Akcesoria do pielęgnacji twarzy

W pielęgnacji twarzy pomogą Ci nie tylko kosmetyki, lecz także akcesoria. Mogą one pełnić różne funkcje, na przykład sprzyjać wchłanianiu nakładanych kremów. Istnieją również akcesoria do pielęgnacji twarzy, które pozwolą Ci w higieniczny sposób korzystać z kosmetyków. Mowa tu o szpatułce do kremu, a także opasce, która ochroni włosy przed zabrudzeniem kremem. Sprawdź, jakie akcesoria do pielęgnacji twarzy przygotowaliśmy dla Ciebie w Drogerii Pigment. Wybierz przedmioty, które ułatwią Ci skuteczne dbanie o cerę i zagwarantują higieniczność zabiegów pielęgnacyjnych.

45 produktów

Wygodne i skuteczne akcesoria do twarzy: rollery

W Drogerii Pigment znajdziesz popularne akcesoria do twarzy, czyli rollery do masażu. Wspomagają one krążenie krwi oraz przepływ limfy, dlatego świetnie sprawdzają się o poranku, kiedy zdarza się, że na twarzy widoczna jest opuchlizna. Masażer jest chłodny, co dodatkowo potęguje efekty jego działania. Stosowanie rollera przed nakładaniem kosmetyków pielęgnacyjnych przyczynia się do poprawy ich wchłaniania. Akcesorium sprawdzi się również do aplikowania produktów, na przykład olejku czy serum. W naszym asortymencie znajdziesz akcesoria do pielęgnacji twarzy wykonane z różowego kwarcu, obsydianu oraz zielonego i białego jadeitu. Jadeit jest uważany za kamień młodości. Oferujemy również roller wykonany z ametystu, który jest określany kamieniem harmonii i relaksu.

Poznaj inne akcesoria do pielęgnacji twarzy

W Drogerii Pigment znajdziesz również inne akcesoria do pielęgnacji twarzy. Są to między innymi szpatułki do kremów. Akcesoria te są wykonane ze szkła, co ułatwia utrzymanie ich w czystości. Szpatułka pozwoli Ci w higieniczny sposób wydobyć kosmetyk ze słoiczka. Dzięki akcesorium nie naruszysz czystości biologicznej kremu. W naszym asortymencie znajdziesz również opaski kosmetyczne – są szczególnie przydatne, jeśli masz długie włosy lub grzywkę. Dzięki nim odsłonisz dokładnie czoło, co przyda się podczas nakładania maseczki. W naszym asortymencie znajdziesz opaskę, która ma rzepy. Dzięki temu dostosujesz ją do swojej głowy. Opaska przyda Ci się też podczas wykonywania makijażu.

Akcesoria do twarzy to nie wszystko! Poznaj nasz asortyment!

W Drogerii Pigment znajdziesz znacznie więcej akcesoriów, na przykład do wykonywania maseczek z alg. Oferujemy też akcesoria do makijażu, wśród których znajdziesz lubiane gąbki do aplikowania podkładów. W Drogerii Pigment nie brakuje też produktów ułatwiających dbanie o paznokcie – znajdziesz między innymi cążki do skórek czy sondy do wykonywania zdobień. Nasz asortyment to też ogromny wybór kosmetyków pielęgnacyjnych, spośród których bez trudu wybierzesz te, które będą odpowiadać na potrzeby Twojej skóry. Kremy, maseczki, toniki, esencje – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz akcesoria oraz kosmetyki, które ułatwią Ci dbanie o cerę każdego dnia.