Kategorie

Jeśli mielibyśmy wybrać pielęgnacyjny produkt do oczyszczania skóry twarzy, który najczęściej znajdziemy w kosmetyczkach Polek z pewnością byłby to żel do mycia twarzy.
Mogłoby się wydawać, że oczyszczanie twarzy jest banalnie proste, jednak większość z nas popełnia błędy, które sprawiają, że skóra nie jest tak przygotowana do dalszej pielęgnacji, jak mogłaby być. Jak zatem aplikować żel do twarzy, by mycie przyniosło najlepsze rezultaty? Preparat powinien zostać nałożony na zwilżoną skórę i rozprowadzony kolistymi ruchami. Dzięki temu zabiegowi nie tylko oczyszczamy, ale także wykonujemy masaż poprawiając mikrokrążenie, które wpływa na przyswajalność substancji aktywnych z kolejnych etapów pielęgnacji, a także poprawia koloryt skóry. Następnie żel do mycia twarzy należy dokładnie spłukiwać ciepłą wodą. Tak samo ważne, jak sam proces oczyszczania jest to, by wybrać dobry żel do mycia twarzy, który odpowiada na wszystkie problemy skóry. Do cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień należy wybrać delikatny żel do mycia twarzy, który nie naruszy płaszcza hydrolipidowego skóry, wspomagając jej szybszą regenerację a ponadto zapewniając jej nawilżenie i dokładne oczyszczenie.
Skórom tłustym, mieszanym ze skłonnościami do trądziku rekomendujemy żel oczyszczający do twarzy, w jego składzie można znaleźć aktywny węgiel, peelingujące drobinki i składniki powodujące ściągnięcie porów. Dobry żel do mycia twarzy powinien zapewnić skórze świeżość, wzmocnić skórę i chronić ją przed podrażnieniami i przygotowywać do kolejnych etapów pielęgnacji.
W ofercie drogerii Pigment znajdziesz całą gamę żeli do mycia twarzy o różnych właściwościach. Już dzisiaj znajdź swój ulubiony żel do mycia twarzy!

Żele do mycia twarzy

65 produktów
Wyświetlono 24 z 65 produkty
Pokaż kolejne 24 produkty