Kategorie

Żele do włosów

Chcesz efektownie utrwalić fryzurę, a zarazem nadać kosmykom subtelny charakter? Dotychczas nie znalazłeś preparatu, który całkowicie spełniłby Twoje oczekiwania? W takim razie bardzo dobrze, że zajrzałeś do naszej drogerii internetowej. Czekają tutaj na Ciebie różnorodne żele do włosów o charakterystycznej konsystencji galaretki - dzięki nim Twoje niesforne kosmyki będą wyglądać nienagannie przez wiele godzin. Nie wierzysz? Nie zwlekaj i koniecznie sprawdź nasze propozycje kosmetyczne, które sprawią, że stylizacja okaże się prawdziwą przyjemnością niezależnie od tego, jaki typ włosów posiadasz!

14 produktów

Żele do stylizacji włosów krótkich

Najczęściej po żel do układania włosów sięgają właściciele krótkich fryzur. Nie ma jednak w tym nic zaskakującego, gdyż tego typu kosmetyki pozwalają im na samodzielną stylizację wedle indywidualnych preferencji. Ponadto dzięki zwartej konsystencji preparatów mają oni okazję wyeksponować pazurki, unieść nieco włosy, a także podkreślić grzywkę. Ze względu na to, że żele do stylizacji włosów nie przyczyniają się do przetłuszczania się włosów i – co więcej – niekiedy chronią kosmyki przed nadmierną utratą wilgoci, mogą być stosowane przez właścicieli każdego typu włosów. Niezależnie od tego, czy posiadasz włosy wysoko, średnio czy niskoporowate śmiało, możesz przekonać się o licznych atutach prezentowanych przez nas żeli do włosów.

Żele do włosów - niezbędne w przypadku falowanych i kręconych kosmyków

Zastanawiałeś się kiedyś, jak uzyskać, a następnie utrzymać mocny skręt włosa? Odpowiedź może być nieco zaskakująca, gdyż wystarczy sięgnąć po żele do włosów falowanych oraz kręconych. Jednak to nie wszystkie ich zalety. Odpowiednio dopasowane skutecznie ochronią kosmyki przed niekorzystnym działaniem wilgoci, a także puszeniem się. W zależności od indywidualnych preferencji, jak i informacji od producenta znajdujących się na produkcie, żele do stylizacji włosów falowanych oraz kręconych można aplikować na suche i/lub mokre włosy. Niemniej jednak, zanim podejmiesz decyzję, który żel do układania włosów zamówić, koniecznie sprawdź jego stopień utrwalenia.

Żel do układania włosów - jak prawidłowo go używać?

Żel do układania włosów można aplikować na dwa różne sposoby. Pierwszy z nich polega na nałożeniu niewielkiej ilości na jeszcze wilgotne pasma. Należy jednak pamiętać, aby przed aplikacją delikatnie zetrzeć kosmetyk w dłoniach. Zdarza się, jednak że żele do włosów są nakładane na suche kosmyki. W takim wypadku należy robić to rozsądnie, żeby mimo wszystko nie spowodować nadmiernego obciążenia włosów. Po równomiernym nałożeniu produktu oraz ułożeniu kosmyków według uznania uzbrój się w cierpliwość, gdyż żel do układania włosów potrzebuje chwili, aby wniknąć we włosy. Jak wspomnieliśmy wcześniej przed bezpośrednią aplikacją, warto zapoznać się z zaleceniami od producenta, aby mieć pewność, że prawidłowo korzystamy z możliwości produktu.

Żele do włosów w asortymencie Drogerii Pigment

Chcąc zapewnić naszym klientom wyłącznie to, co najlepsze, zadbaliśmy o to, aby asortyment wyróżniał się różnorodnością propozycji kosmetycznych. Z tego też względu znajdziesz u nas rozmaite żele do włosów różnego typu zamknięte w wydajnych opakowaniach, lecz nie tylko! W ofercie uwzględniliśmy także:

  • woski do włosów, pomagające zwiększyć objętość fryzury, zarazem ją wygładzając i nadając połysk,
  • pomady do włosów dla kobiet oraz mężczyzn ułatwiające samodzielnie ułożenie niesfornych kosmyków,
  • kosmetyki zapewniające termoochronę w postaci sprayu, serum oraz kremu.