Kategorie

Konturówki do ust do temperowania

Konturówki są jednymi z podstawowych produktów do makijażu ust. To dzięki nim narysujesz obrys, optycznie powiększysz usta, ale też zwiększysz trwałość nałożonych później kosmetyków. Mają więc wiele funkcji, a w Drogerii Pigment są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Elegancka czerwień, a może kobiecy, subtelny róż? Sprawdź, jakie konturówki do ust do temperowania dla Ciebie przygotowaliśmy.

44 produktów

Konturówki do ust do temperowania – co warto o nich wiedzieć?

Konturówki do ust do temperowania są lubiane przede wszystkim za precyzję. Ich rysik samodzielnie natemperujesz. Dzięki temu będzie dokładnie taki, jakiego potrzebujesz. Po natemperowaniu będzie lepiej naostrzony, a to pozwoli Ci wykorzystać go do wyrównania dysproporcji ust czy ich delikatnego powiększenia. Konturówki mają za zadanie przedłużać trwałość makijażu, dlatego to ich należy użyć w pierwszej kolejności. Możesz zaznaczyć nimi kształt ust lub zastosować je na całej ich powierzchni. Dzięki temu staną się świetną bazą makijażu i jeszcze lepiej utrwalą nałożoną potem szminkę.

Poznaj zalety konturówek do ust do temperowania

W naszym asortymencie znajdziesz konturówki do ust do temperowania, które nie tylko nadadzą kolor, lecz także będą pielęgnować skórę. To możliwe za sprawą substancji wzbogacających skład. Jakie można znaleźć w konturówkach? Jedną z nich jest witamina E. Oferujemy kosmetyki o wegańskiej i wodoodpornej formule. Charakteryzują się kremową konsystencją, która znacznie ułatwia ich stosowanie. Zaletą konturówek jest też ich kolorystyczna różnorodność. Oprócz popularnych rozwiązań możesz też znaleźć w Drogerii Pigment przezroczyste produkty. Dzięki zastosowaniu takiego produktu błyszczyk czy pomadka przez wiele godzin pozostaną na swoim miejscu. To szczególnie ważne, jeśli planujesz czerwony makijaż ust na specjalną okazję. W naszym asortymencie znajdziesz również konturówki automatyczne.