Zapisz się do newslettera i odbierz rabat -10% na pierwsze zakupy Sprawdź szczegóły

Kategorie

Gumy do włosów

13 produktów

W czasach, gdy krótkie fryzury są niezwykle modne coraz większą wagę przykłada się do ich stylizacji. Może się wydawać, że krótka fryzura to mniej możliwości, jednak jest nieskończenie wiele inspiracji do stylizacji takich włosów. Jakich jednak używać produktów, by fryzura była trwała?
Guma do stylizacji włosów.
Guma do włosów to preparat, który służy do modelowania fryzury. Ma sztywną, kremową konsystencję, która zapewniają dłuższą jej trwałość. Guma do stylizacji włosów powinna być rozgrzana w dłoniach, a następnie nałożona na suche włosy. Można nią stylizować całe włosy lub pojedyncze pasma, jeśli to one mają być podkreślone. Guma do włosów nie pozostawia na włosach tłustego efektu i ich nie skleja.
Żel do włosów.
Żel do włosów jest kosmetykiem, który swą popularność zyskał w latach 90-tych. Nałożony w odpowiedniej ilości tworzy efekt mokrych włosów. Dzięki niemu możemy stworzyć irokeza lub kolce, dlatego też żel do włosów jest używany przy okazji imprez i festiwali. Żel nakłada się na całe włosy, doskonale utrwala stylizację i sprawia, że włosy stają się sztywne.