Kategorie

Emulsje przeciwzmarszczkowe do twarzy

Po 25. roku życia produkcja kolagenu zaczyna się zmniejszać, a na twarzy mogą pojawić się pierwsze zmarszczki. Chcesz opóźnić ten proces, a może szukasz sposobu na wygładzenie skóry, na której pojawiły się już pierwsze oznaki starzenia? Możesz zdecydować się na przeciwzmarszczkową emulsję z kwasem hialuronowym. Kosmetyki, które opóźnią proces starzenia, znajdziesz w Drogerii Pigment. Przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór emulsji, które są pełne składników aktywnych. Poznaj dostępne u nas emulsje przeciwzmarszczkowe do twarzy i wybierz kosmetyk, dzięki któremu wygładzisz cerę i nadasz jej młodzieńczy wygląd.

Właśnie aktualizujemy produkty w tej kategorii. Wróć tutaj za chwilkę.

Emulsje przeciwzmarszczkowe do twarzy – jak działają?

Działanie emulsji przeciwzmarszczkowych jest uzależnione od zastosowanych w nich składników aktywnych. Pamiętaj, że żeby mogły zadziałać skutecznie, potrzebna jest regularność. Emulsję wprowadź do codziennej pielęgnacji – możesz aplikować ją zarówno rano, jak i wieczorem. W Drogerii Pigment znajdziesz emulsje przeciwzmarszczkowe do twarzy bogate w skuteczne składniki aktywne, na przykład peptydy. Przykładowym składnikiem jest Matrixyl, który pobudza produkcję kolagenu i elastyny, zapobiega powstawaniu zmarszczek i spłyca istniejące już drobne linie. W naszym asortymencie znajdziesz też emulsje wzbogacone witaminą E, która wykazuje zdolność do neutralizowania wolnych rodników. Kosmetyk z tą witaminą świetnie pomaga w walce z utratą jędrności skóry.

Emulsje przeciwzmarszczkowe i nie tylko – poznaj nasz asortyment

W naszym asortymencie znajdziesz mnóstwo kosmetyków, które pozwolą Ci opóźnić proces starzenia. Oferujemy również preparaty dla skór, które nie potrzebują jeszcze ochrony przed zmarszczkami. W Drogerii Pigment nie brakuje nawilżających emulsji do twarzy, na przykład wzbogaconych małocząsteczkowym kwasem hialuronowym. W naszym asortymencie jest dostępnych wiele produktów przeznaczonych do koreańskiej pielęgnacji. Oferujemy koreańskie esencje, które świetnie nawilżają, regenerują i odżywiają skórę. W asortymencie znajdziesz emulsje z kwasami AHA, BHA i PHA, które wykazują działanie złuszczające. Duży wybór sprawia, że bez trudu znajdziesz kosmetyki dopasowane do potrzeb Twojej cery.