Kategorie

Płyny do płukania jamy ustnej naturalne

Zioła, roślinne ekstrakty, a także inne składniki pochodzące z natury mają wielką moc, dlatego nie zwlekaj i wypróbuj płyny do płukania jamy ustnej naturalne, które znajdziesz w sklepie internetowym Drogeria Pigment. Podczas ich użycia przekonasz się o ich niesamowitym działaniu. Jest to produkt do codziennego użytku, dzięki któremu odpowiednio zadbasz o higienę jamy ustnej. Na rynku dostępne jest wiele tego rodzaju płynów, jednak niektóre z nich wykazują intensywne działanie, które bardzo często jest dużym problemem dla osób posiadających wrażliwe zęby i dziąsła. W związku z tym doskonałą alternatywą stają się produkty naturalne, które mają bezpieczny skład, jednak nadal zapewniają maksymalną skuteczność i odświeżające działanie.

7 produktów

Co zawierają płyny do płukania jamy ustnej naturalne?

Płyny do płukania jamy ustnej naturalne posiadają w składzie jedynie naturalne, roślinne składniki. Na próżno szukać w nich alkoholu, który bardzo często przyczynia się do wystąpienia podrażnień, zwłaszcza w przypadku osób posiadających wrażliwe dziąsła, które są podatne na krwawienie. Płyny do płukania jamy ustnej o naturalnym składzie nie zawierają parabenów, zbędnych aromatów, a także SLS-ów i SLES-ów. Natomiast można znaleźć w nich substancje, które skutecznie odświeżą Twój oddech, a także zapobiegną namnażaniu się bakterii w jamie ustnej. Do takich substancji zalicza się ekstrakt z goździków, mięty, a także rozmarynu. Niektóre płyny do płukania jamy ustnej naturalne zawierają również ksylitol, którego celem jest wspieranie remineralizacji szkliwa, a także utrzymanie prawidłowego pH.

Dlaczego warto stosować płyny do płukania jamy ustnej naturalne?

Płyny do płukania jamy ustnej naturalne to produkty, których systematyczne stosowanie przynosi wiele korzyści, wynikających z ich efektywnego działania. Niczym nie ustępują produktom od znanych marek, jednak charakteryzują się delikatnym składem i wysoką skutecznością. Stosując płyny do płukania jamy ustnej naturalne, odświeżysz oddech, zadbasz o odpowiednie pH jamy ustnej, a także skutecznie zapobiegniesz rozmnażaniu się bakterii. Dzięki temu, że mają one delikatny skład, możesz stosować je po każdym umyciu zębów, w celu odpowiedniego zakończenia pielęgnacji. Systematyczne stosowanie tego typu produktów to doskonały sposób, aby ochronić zęby przed rozwojem próchnicy, a także powstawaniem osadu nazębnego. To również świetna profilaktyka przed rozwojem stanów zapalnych.

Płyny do płukania jamy ustnej naturalne alternatywą dla standardowych produktów

Naturalne produkty do pielęgnacji jamy ustnej zyskują coraz większe uznanie wśród wielu klientów. Wynika to z faktu, że mogą być stosowane przez każdego bez ryzyka powstania jakichkolwiek podrażnień. W klasycznych produktach przeznaczonych do tego celu znajduje się wiele substancji drażniących tj. alkohol, barwniki lub kwasy, które mają negatywny wpływ na szkliwo. W niektórych płynach do płukania jamy ustnej może znajdować się również Chlorhexidine, czyli składnik przyczyniający się do podniesienia ciśnienia we krwi. W tego typu produktach znajdują się także składniki o silnym działaniu antyseptycznym, które zabijają wszystkie bakterie- także te dobre, w wyniku czego dochodzi do wyjałowienia flory bakteryjnej. W związku z tym płyny do płukania jamy ustnej naturalne to doskonały zamiennik dla standardowych preparatów przeznaczonych do płukania ust. Nie zwlekaj i przekonaj się o ich skuteczności, a także bezpieczeństwie stosowania.