Kategorie

Kremy z filtrem do ciała

Zabezpieczenie skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych jest jednym z najważniejszych kroków, które pozwolą Ci dłużej cieszyć się jej piękniejszym wyglądem. W Drogerii Pigment znajdziesz różnorodne produkty chroniące przed promieniowaniem UVA/UVB. Oferujemy między innymi kremy z filtrem do ciała. Warto stosować je przede wszystkim podczas wakacyjnych wyjazdów, jednak dla niektórych osób mogą być przydatne na co dzień. Kremy z filtrem do ciała powinny być stosowane przez osoby z bielactwem, a także te, które opalają się bardzo szybko, a później zmagają z zaczerwienieniem i schodzącym naskórkiem. Sprawdź, jakie kosmetyki do ochrony przeciwsłonecznej dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz krem dopasowany do potrzeb skóry.

57 produktów

Kremy z filtrem do ciała – dlaczego warto stosować?

Dobre kremy z filtrem do opalania są tym, na co nie może zabraknąć miejsca w Twojej kosmetyczce. Ich zadaniem jest ochrona skóry przed fotostarzeniem, które objawia się utratą elastyczności oraz nierównym kolorytem. Niedostateczna ochrona ciała podczas urlopu w ciepłym miejscu to prosta droga do powstania nieestetycznych przebarwień, ale też bolesnych oparzeń słonecznych, które mogą Ci zniszczyć nawet najpiękniejsze wakacje. Wśród dostępnych u nas produktów znajdziesz kosmetyki z różną wartością SPF, dlatego dopasujesz je bez trudu do potrzeb skóry.

Kremy z filtrem do ciała – mineralne czy chemiczne?

W Drogerii Pigment znajdziesz kremy z filtrami mineralnymi oraz chemicznymi. Te drugie są znane od wielu lat, a ich działanie polega na absorbowaniu promieniowania, nim wyrządzi szkody skórze. Obecnie większą popularnością cieszą się produkty z filtrami mineralnymi. Zawierają one tlenek cynku lub dwutlenek tytanu. Kosmetyki te nie pochłaniają promieniowania, a odbijają je. Działają więc niczym lustro. Pamiętaj jednak, że ani kremy z filtrem mineralnym, ani te z chemicznym nie będą chroniły skóry, jeśli zostaną nałożone w nieprawidłowy sposób. Pamiętaj, że konieczna jest ponowna aplikacja po około dwóch godzinach. Aktywności takie jak pływanie zmniejszają działanie kremu. Kiedy się pocimy i wycieramy ręcznikiem ochrona również się zmniejsza.

Dobre kremy z filtrem do opalania to nie wszystko! Poznaj ofertę!

W Drogerii Pigment znajdziesz dobre kremy z filtrem do opalania, jednak to tylko część naszej rozbudowanej oferty produktów, które pozwolą Ci chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dostępne są między innymi spraye, które są wygodne w używaniu dzięki formie. W Drogerii Pigment znajdziesz również mleczka, na przykład wodoodporne i przeznaczone dla dzieci. Oferujemy olejki z filtrem, które zawierają substancje nie tylko chroniące przed słońcem, lecz także pielęgnujące skórę. Mogą zawierać między innymi witaminę E, która nawilża oraz przeciwdziała szkodliwym skutkom oddziaływania promieniowania UV na skórę.