Kategorie

Miniatury podkładów mineralnych

Ile razy w swoim życiu źle dobrałaś podkład i musiałaś kupować kolejne sztuki, dopóki nie znalazłaś tego odpowiedniego dla Twojej cery? Powiedz temu NIE i wypróbuj miniatury podkładów mineralnych z Drogerii Pigment! Próbki kosmetyków zawierających minerały dają Ci możliwość przetestowania produktów w różnych warunkach i dobrania odcienia bezpośrednio do Twojej skóry. Wszystkie miniatury podkładów mineralnych posiadają takie same właściwości i skład, jak produkty w standardowych opakowaniach. Dodatkowo zostały zapakowane w szczelne opakowania, które zabezpieczają produkt przed rozlaniem w trakcie wysyłki lub przechowywania. Pamiętaj, aby podkłady mineralne testować w dziennym świetle, gdzie będą wyglądać najbardziej naturalnie. Jeśli wciąż nie znalazłaś idealnego podkładu dla siebie, wypróbuj miniatury podkładów mineralnych z Drogerii Pigment!

Właśnie aktualizujemy produkty w tej kategorii. Wróć tutaj za chwilkę.

Miniaturki podkładów – znajdź idealny odcień dla Twojej cery

Miniaturki podkładów mają wiele zalet, ale największą z nich jest ogrom możliwości, jakie dają kobietom. Dzięki nim możesz bez problemu dobrać odcień i formułę podkładu mineralnego do typu i koloru swojej cery. Próbki znajdują się w małych opakowaniach zawierających 1 g produktu, czyli idealną ilość, aby przetestować produkt na własnej skórze. Możesz wybierać spośród podkładów mineralnych kryjących, rozświetlających i matujących. Miniaturki podkładów występują w kilku odcieniach – od tych najjaśniejszych, przeznaczonych dla kobiet o chłodnej karnacji, przez tony pośrednie, aż do odcieni najciemniejszych, które sprawdzą się w przypadku kobiet, które posiadają opaloną cerę. Niezależnie więc, czy wybierzesz podkład mineralny rozświetlający, kryjący czy matujący, w ofercie Drogerii Pigment na pewno znajdziesz odcień dla siebie!

Miniaturki podkładów – poznaj zalety naturalnych kosmetyków do makijażu

Dlaczego warto posiadać podkłady mineralne w swojej kosmetyczce? Otóż kosmetyki mineralne wyróżniają się przede wszystkim prostym składem, w którym znajdują się wyłącznie naturalne składniki. Dzięki temu produkt nie uczula i nie wywołuje podrażnień na skórze, nawet tej wrażliwej. Dostępne w Drogerii Pigment miniaturki podkładów posiadają takie same właściwości, jak standardowe produkty, a to oznacza, że doskonale rozprowadzają się na skórze i tworzą piękną jednolitą taflę na twarzy bez efektu maski. Dodatkowo podkłady mineralne matujące zmniejszają ilość wytwarzanego przez skórę sebum, podkłady kryjące zmniejszają widoczność niedoskonałości na twarzy, a produkty rozświetlające dodają skórze blasku i świeżości. Zapewniamy więc, że w zależności od tego, jakie są potrzeby Twojej skóry, w Drogerii Pigment znajdziesz produkt, który sprosta Twoim oczekiwaniom!