Kategorie

Kremy z filtrami chemicznymi do ciała

Filtry chemiczne są używane od wielu lat w kosmetykach chroniących przed promieniowaniem. Wnikają one w skórę i pochłaniają promieniowanie. Mają wiele zalet, a jedną z nich jest fakt, że są przyjemne w używaniu, ponieważ nie tworzą białej warstwy. W Drogerii Pigment znajdziesz różnorodne kremy z filtrami do ciała, które są niezbędnym elementem wyposażenia kosmetyczki. Dzięki nim opóźnisz pojawienie się oznak starzenia, a dzień na plaży spędzisz w bezpieczny sposób. Sprawdź, jakie kremy z filtrami chemicznymi dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt, dzięki któremu ochronisz skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

48 produktów

Kremy z filtrami chemicznymi do ciała – co warto o nich wiedzieć?

Filtry chemiczne występowały w pierwszych produktach do opalania. Ich działanie polega na absorbowaniu szkodliwego promieniowania. Czasem łączy się filtry chemiczne z mineralnymi – kosmetyki tego typu częściowo pochłaniają promienie, a częściowo odbijają je niczym lustro. Kremy z filtrami chemicznymi do ciała muszą być nakładane regularnie w ciągu dnia. Nie wystarczy więc, że zaaplikujesz je o poranku. Pocenie się, wchodzenie do wody, wycieranie ręcznikiem – to wszystko powoduje, że działanie filtrów ulega zmniejszeniu. Co kilka godzin lub po prostu w razie potrzeby należy je dokładać, co da pewność, że działają w prawidłowy sposób. Dotyczy to zarówno kremów z filtrami mineralnymi, jak i chemicznymi.

Kremy z filtrami chemicznymi do ciała – dlaczego warto stosować?

Kremy z filtrami chemiczny do ciała zawsze zabieraj ze sobą na wyjazdy. Odpoczynek nad wodą może skończyć się bólem skóry, jeśli nie zadbasz o odpowiednią ochronę. Filtry zabezpieczą Cię przed bolesnym oparzeniem słonecznym. Kremy zabezpieczą też skórę przed fotostarzeniem, na przykład pojawianiem się na niej nieestetycznych przebarwień czy utracie elastyczności. Do walizki zabierz też produkty przeznaczone do ochrony twarzy, specjalne pomadki do zabezpieczenia ust oraz kosmetyki z filtrem do włosów.

Kremy z filtrami chemicznymi do ciała to nie wszystko!

W Drogerii Pigment znajdziesz mnóstwo produktów, które ochronią Twoją skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. To między innymi różne kremy z filtrami – znajdziesz wśród nich produkty z filtrami mineralnymi i chemicznymi. Oferujemy również kosmetyki w innych formach, więc bez trudu znajdziesz coś dostosowanego do własnych potrzeb. Zależy Ci na łatwości stosowania? Zdecyduj się na spray, który bez trudu i błyskawicznie zaaplikujesz na ciało. W Drogerii Pigment znajdziesz też mleczka – są przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Oferujemy olejki z filtrem do ciała – to produkty, które działają przeciwsłoneczne oraz pielęgnująco. Znajdziesz w nich między innymi witaminę E, która jest silnym przeciwutleniaczem. W naszym asortymencie nie brakuje też produktów utrzymujących opaleniznę na dłużej.