Kategorie

Bazy pod makijaż

27 produktów

Przygotowując perfekcyjny makijaż, który długo pozostanie na skórze i zakryje wszelkie niedoskonałości, należy szybko zaprzyjaźnić się z bazą pod makijaż. W zależności od potrzeb, baza pod makijaż może być elementem codziennego makijażu, lub być wykorzystywana na specjalne okazje, w których makijaż powinien pozostać nienaruszony. Kosmetyk ten zmniejsza widoczność porów, sprawia, że makijaż cały dzień wygląda świeżo, jakby dopiero został wykonany.
Baza pod makijaż - rodzaje.
Na rynku dostępnych jest bardzo wiele baz pod makijaż, które zapewniają skórze w zależności od wariantu różny efekt. Baza matująca to świetny kosmetyk dla osób o cerze przetłuszczającej się.
Po jej aplikacji skóra staje się matowa i wyrównana, baza matująca ograniczy także nadmierne wydzielanie sebum sprawiając, że przez długi czas można się cieszyć aksamitnie wykończonym makijażem. W przypadku cery suchej pod podkładem musi znaleźć się nawilżająca baza pod makijaż. Zapobiegnie ona utracie wody i pozwoli kosmetykom kolorowym pozostać na skórze przez długi czas.
Skóra zmęczona, pozbawiona blasku odzyska zdrowy wygląd, gdy świeżości nada jej baza rozświetlająca.
Najlepsza baza pod makijaż.
Najlepszym wyborem jest baza dopasowana do typu cery. Ma być lekka, nie pozostawiać na skórze filmu, nie powinna się rolować przy aplikacji fluidu i przede wszystkim najlepsza baza pod makijaż musi przedłużać trwałość makijażu. Jej wybór jest uzależniony od osobistych preferencji, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, wierzymy, że wśród tych produktów czeka najlepsza baza pod makijaż dla Twojej skóry.