Ministerstwo Dobrego Mydła

Ministerstwo Dobrego Mydła


Jakie kosmetyki oferuje Ministerstwo Dobrego Mydła?


Choć początkowo firma skupiała się głównie na rzemieślniczej produkcji mydła, to sukces tych produktów spowodował, że oferta z biegiem czasu zaczęła się rozrastać. I tym sposobem do mydeł dołączyły też:  • pianki i olejki do mycia twarzy;

  • kremy i sera do twarzy;

  • szampony i odżywki w kostce;

  • półkule kąpielowe;

  • oleje do pielęgnacji brody;

  • peelingi;

  • musy i sztyftydo ciała;

  • naturalne hydrolaty i oleje.


Większość kosmetyków stanowią propozycje dla kobiet, ale pojawia się także coraz więcej ciekawych produktów stworzonych z myślą o mężczyznach. Widać zatem, że jest to kategoria, która stale rośnie i przyciąga swoją różnorodnością.


Substancje aktywne i surowce stosowane przez Ministerstwo Dobrego Mydła


To właśnie one mają ogromne znaczenie w filozofii tej marki i to one odpowiadają za skuteczność działania mydeł oraz innych kosmetyków. Wystarczy rzut oka na znajdujące się tu produkty, by zauważyć, że ich zawartość w dużym stopniu pochodzi z natury. Znajdziesz w nich ekstrakty z nagietka, kawy, ogórka, trzciny cukrowej, maliny, róży, śliwki, lnu, banana i wielu innych roślin. Poza szeregiem korzyści dla skóry składniki te odpowiadają również za przyjemny zapach. Obecność emolientów, ekologicznych roślinnych hydrolatów i wielu innych substancji czynnych uzupełnia kosmetyki Ministerstwa Dobrego Mydła. Ich naturalny skład niewątpliwie zachęca do wypróbowania.


Odkryj Ministerstwo Dobrego Mydła w Drogerii Pigment


Poza naturalnym składem i skutecznym działaniem kosmetyki te wyróżniają się estetycznymi opakowaniami. Niewątpliwą zaletą są też atrakcyjne ceny, jeśli weźmie się pod uwagę jakość otrzymanych za nie produktów. Jeśli jeszcze nie miałaś do czynienia z marką Ministerstwo Dobrego Mydła, nadeszła najwyższa pora, by to zmienić! Przekonaj się, jak komfortowe i bezpieczne są zakupy w Drogerii Pigment. Zamówienia powyżej 150 zł wysyłamy na nasz koszt, a jeśli któreś kosmetyki zechcesz zwrócić, masz do tego bezterminowe prawo!