Kategorie

Pasty do zębów

W naszym asortymencie znajdziesz pasty do zębów w wielu odsłonach. Zapewniają one przede wszystkim zachowanie właściwej higieny jamy ustnej każdego dnia. Wśród dostępnych produktów pojawiają się też preparaty o dodatkowych właściwościach pielęgnacyjnych. Zostały one stworzone z myślą o osobach, które cierpią na nadwrażliwość, w tym krwawienie dziąseł.

113 produktów

Nasze pasty do zębów różnią się od siebie pod względem kilku czynników, głównie składów. Zależą one od funkcji, jakie pełni konkretny produkt. Wiele dostępnych past bazuje na naturalnych składnikach, które nie tylko usuwają zanieczyszczenia z zębów, lecz także pielęgnują dziąsła.

Jakie funkcje pełnią nasze pasty do zębów?

Pasty do zębów dostępne w naszej drogerii internetowej różnią się od siebie przede wszystkim działaniem. Wśród naszych produktów znajdziesz propozycje past do zębów:

  • pielęgnujących wrażliwe dziąsła - takie preparaty wzmacniają je i pozwalają na zapobieganie nadmiernemu krwawieniu,
  • przeciwdziałających próchnicy - zapobiegają gromadzeniu się bakteryjnej płytki na zębach, która prowadzi do powstawania infekcji i próchnicy w jamie ustnej,
  • wybielających - pasty do zębów są dostępne także w wersji pozwalającej na rozjaśnienie odcienia szkliwa.

Oferujemy pasty do zębów m.in. dla osób, które borykają się z problemem nadwrażliwości. Wśród naszych preparatów można znaleźć również te stworzone z myślą o najmłodszych. Umożliwiają one pielęgnowanie zębów mlecznych, co bezpośrednio wpływa na kondycję uzębienia w kolejnych latach życia każdego człowieka.

Dostępne pasty do zębów pozwalają również na usuwanie bakterii i chronienie dziąseł. Ich działanie ma na celu zadbanie o prawidłowy stan zdrowia jamy ustnej. Regularne stosowanie past do zębów w odpowiedni sposób umożliwia usunięcie resztek jedzenia, bakterii i gromadzącej się płytki nazębnej. W ten sposób znacznie łatwiejsze staje się zapobieganie poważnym problemom z uzębieniem, wymagającym ingerencji stomatologicznej.

Pasty do zębów o różnych konsystencjach

Klasyczne pasty do zębów wciąż cieszą się zdecydowanie największą popularnością. W naszym asortymencie pojawiają się także produkty nieco inne. Trafiają one w gusta tych osób, które stawiają na innowacyjne rozwiązania. Mowa tu m.in. o pastach do zębów w formie żelu czy specjalnych musów. Pozwalają one na łatwe aplikowanie i spienianie, aby preparat mógł dotrzeć w trudno dostępne przestrzenie w okolicach zębów i dziąseł. Takie preparaty są dostępne w różnych pojemnościach, pozwalających na dopasowanie do własnych potrzeb.

Pasty do zębów z naturalnymi dodatkami

W skład naszego asortymentu wchodzą pasty do higieny jamy ustnej w wielu wariantach. Mowa tu także o produktach bazujących na naturalnych składnikach. To wyciągi z roślin, które zapewniają pozytywny wpływ na kondycję dziąseł. Substancje te wspierają ich odbudowę i wzmocnienie, co prowadzi do ograniczenia krwawień i innych dolegliwości w obrębie jamy ustnej.

Wśród naturalnych dodatków stosowanych w naszych pastach do zębów można wyróżnić m.in. aloes czy wyciągi z herbaty. Wiele preparatów nie zawiera cukru i dodatkowych słodzików. Czasami w skład naszych produktów wchodzi też węgiel drzewny czy ekstrakty z tropikalnych owoców. Pozwalają one na czyszczenie zębów oraz ich jednoczesne wybielanie, by uśmiech prezentował się jeszcze atrakcyjniej.

Pasta do zębów to podstawowy element codziennej pielęgnacji jamy ustnej, który ułatwia oczyszczenie powierzchni szkliwa oraz dziąseł, równocześnie zapewniając zębom nienaganną biel oraz piękny wygląd. Odpowiednio dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb sprawi, że będziesz cieszyć się białym uśmiechem przez długi czas, bez obawy o niespodziewane choroby dziąseł czy przyzębia. W poniższej kategorii znajdziesz różnorodne pasty do zębów zamknięte w wygodnych i ekonomicznych tubkach od znanych i cenionych producentów. Oferujemy zarówno pasty do zębów dla dorosłych, jak i dla dzieci, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Znajdziesz u nas bowiem tradycyjne pasty do zębów z fluorem oraz bez niego, naturalne, wybielające, czy dedykowane osobom z nadwrażliwością.

Pasty do zębów a ich rodzaje

Zakup pasty do zębów niekiedy wiąże się z wieloma pytaniami. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji należy zastanowić się, czego dokładnie oczekujemy od kosmetyku. Znalezienie odpowiedzi na to pytanie pozwoli na wybór pasty do zębów, która przyczyni się do zachowania pięknego uśmiechu, zminimalizowania dyskomfortu związanego z nadwrażliwością bądź nieświeżym oddechem. Na sklepowych półkach najczęściej można znaleźć się z pastami do zębów:

  • o działaniu wybielającym, które usuwają osady i przebarwienia nagromadzone na powierzchni szkliwa, przywracając zębom naturalną biel,

  • o działaniu przeciwpróchniczym - idealne do codziennego stosowania; chronią szkliwo przed działaniem bakterii, ograniczając powstawianie zmian próchniczych i wyrównując pH jamy ustnej,

  • o działaniu antybakteryjnym, które hamują rozwój bakterii chorobotwórczych w jamie ustnej, tym samym chroniąc dziąsła przed stanami zapalnymi i krwawieniem,

  • na nadwrażliwość zawierającymi zwiększoną dawkę m.in. fluoru oraz składników uśmierzających ból,

  • odświeżającymi, które zwierają składniki skutecznie zwalczające lotne związki siarki, będące źródłem nieświeżego oddechu,

  • dla dzieci, wyróżniające się wyselekcjonowanymi składnikami oraz ilością fluoru dopasowaną do poszczególnych grup wiekowych.

Dlaczego pasty do zębów bez fluoru cieszą się rosnącym zainteresowaniem?

W asortymencie sklepów stacjonarnych oraz internetowych coraz częściej można spotkać się z pastami do zębów pozbawionymi fluoru. Nie da się ukryć, że wzbudzają one niemałe zainteresowanie wśród klientów, a popyt na nie stale rośnie. Wynika to przede wszystkim z faktu, że fluor po 20 roku życia nie ma już tak dużego wpływu na zęby, a wręcz przeciwnie. Może on wpłynąć na skrócenie żywotności plomb. Dostępne są pasty do zębów bez fluoru, które mogą wybrać osoby z nadwrażliwością na owy pierwiastek, osoby starsze, dzieci poniżej 3. roku życia czy kobiety w ciąży. Pasty do zębów bez fluoru również chronią przed próchnicą, jednak w znacznie mniejszym stopniu niż te zawierające ten pierwiastek.

Szczoteczki, pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej i wiele więcej!

Szukasz pasty do zębów bazującej na składnikach pochodzenia naturalnego? Walczysz z nadwrażliwością i szukasz sposobu, aby zminimalizować jej skutki? A może marzysz o pięknym, nienagannie białym uśmiechu? Niezależnie od tego, jakie masz marzenie w naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz to czego szukasz! Oferujemy nie tylko różnorodne szczoteczki do zębów dla dorosłych i dzieci (naturalne, bambusowe, miękkie), ale także podstawowe środki do higieny jamy ustnej, takie jak płyny do płukania (naturalne i bez alkoholu) czy nici dentystyczne. Ponadto w naszej oferty znajdziesz pasty do zębów:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem. W Drogerii Pigment czekają na Ciebie prawdziwe, kosmetyczne perełki, obok których trudno przejść obojętnie! Nie zwlekaj - czekamy na Twoje zamówienie!